מברשות איפור הסבר

מברשות דיור

מברשות האיפור של דיור נעשו בקפידה רבה לאחר התנסויות רבות ובעיקר שיהיו נוחות ושימושיות עבור כל אחת גם למי שלא למדה איפור מקצועי, לכן הן יצאו במספר מצומצם של דגמים ומה גם שזו לא המומחיות שלהן להתעסק רק במברשות, אך המברשות שכבר הוציאו לשוק מעולות וטובות, מה גם שהן יקרות מאד.

הסבר על הסרטון:

Fluid Foundation Brush n°12 High Coverage 

מברשת זו מיועדת לקיבוע מייק אפ, היא בעיקר מיועדת לחומר נוזלי, היא מאד דחוסה ולכן נותנת כיסוי מלא, בגלל שהיא אלכסונית במקצת היא מתאימה גם לקיבוע קונסילר כי היא מכסה את כל אזור העין והשקע, מאד נוחה לשימוש ומהר מאד ניתן לכסות עימה שטח- חוסכת זמן יקר.

Fluid Foundation Brush n°11 Light Coverage

מברשת זו מיועדת לנוזל גם כן, היא מיועדת להנחת המייק אפ על עור הפנים, מאד נוחה לשימוש, ניתן ליצור עימה קונטור דק עם חומר קרמי או נוזלי,מבחינת השיער היא דחוסה מאד, רואים שיש פה השקעה רבה בשיערות.

לאחר שהאישה בסרטון ערכה השוואות בין סיגמא F50 – Duo Fibre Brush וחברות שונות היא הגיעה למסקנה כי המברשת של דיור Fluid Foundation Brush n°12 High Coverage  הכי דחוסה, לא "שותה" הרבה חומר ומפזרת היטב את החומר על העור.

עוד נמצא בין המברשות של דיור גם את המברשות:

Concealer Brush n°13

המברשת מתאימה לקונסילר נוזלי, היא מניחה את הקונסילר בכל האזור מתחת לעין בשל צורתה, ניתן גם לכסות עימה פיצעונים.

Powder Brush n°14 Light Cover

המברשת נועדה לאבקות כמו פודרה, סומק וברונזר, בגלל שהיא רחבה ועגולה ניתן לפזר את החומר בשטח גדול וגם להתמקד בשטח קטן יותר כשהיא מטשטשת תוך כדי את החומר.

Powder Brush n°15 High Coverage

המברשת נועדה לאבקות, אבל בגלל שהיא שטוחה ניתן גם לפזר עימה מייק אפ נוזלי בצורה אחידה, אם נשתמש איתה לפודרה זה יהיה באזור הצוואר והלסת.

Kabuki Brush n°17

מברשת זו נועדה לאבקות ולנוזלי גם יחד, ניתן לקבע עימה מייק אפ, ניתן לפזר עימה סומק, הצללות וכיסוי הצוואר.

Blush Brush n°16

מברשת זו נועדה לאבקות, סמקים, פודרה, הצללות וקוי קונטור, פיזור פודרה בשקע העין וברונזר, כאשר השימוש בה הוא בעזרת האלכסון שבה עם הטיית המברשת מעט, כך תצרו קו קונטור מעולה עימה, בסמקים היא מעולה עבור האזור בין העצמות וכך גם בברונזר, מה גם שניתן לפזר עימה חומר בצידי האף.

Eyeshadow Brush n°21 Medium

מברשת זו נועדה להנחת צלליות בכיסוי מלא על העפעף העליון כאשר הנחתן קודם לכן פריימר או קונסילר שיתפוס היטב את הצללית.

Smudging Brush n°23

המברשת נועדה לתת נקודות אור לפנים, כאשר היא דחוסה מאד, ניתן להשתמש בה בזריקת נקודת אור בתחילת העין וכן מתחת לגבה.

Eyeliner Brush n°24

מברשת זו נועדה לאיילינר קרמי, כאשר היא בנויה בצורה ישרה בסיומת ואפשר לתחום כך את קו הריסים בצורה ישרה.

Eyeshadow Brush n°22 Large

מברשת איילינר המתאימה לקרם או ג'ל, יש לה סיומת אלכסונית חדה ולכן היא מתאימה לסיומת העין, כאשר תקבעו שם קו אלכסוני עימה הוא ייצא בצורה מושלמת. ניתן לטשטש עימה גם את הקו וליצור מאין מראה מעושן.

Lip Brush n°31

מברשת זו נועדה לשפתיים ליפסטיק ואודם, כאשר ניתן להוריד מעט מהאודם תוך כדי מריחתו על המברשת ובעזרתה לקבע בצורה מושלמת את הגוון על השפתיים, כך גם לגבי הליפסטיק, הצורה של המברשת היא בעצם עיפרון, כך שתציירו לעצמכן את השפתיים המושלמות עבורכן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *