מברשות איפור הסבר, מדריכי איפור

מברשות ריל טכניקס

ריל טכניקס מאמינה כי אין צורך להסיר מחיה שיער בשביל יופי, החברה מאמינה ששיער סינטטי איכותי מאד יכול לעשות את אותה עבודה כשל שערה אמיתית, מה גם ששערה אמיתית סופחה אליה המון חומר ולכן יש בנות שאינן יכולות להשתמש בשיער אמיתי על הפנים כי יש להן רגישויות בעור כמו אקנה או עור מגורה, שמנוני וכולי, השאריות שנוצרות על שיער אמיתי מזיקות לעור גם לאחר שטיפת המברשת בצורה הכי טובה שאפשר, לכן עדיף לבעלות עור בעייתי לא לצרוך מברשות בעלות שיער אמיתי כלל.

הסבר על הסרטון:

B01 Soft Powder Brush

מברשת זו נועדה אבקה, המברשת ממש רכה, מתאימה לפודרה בגלל שהיא גדולה היא מכסה את חלקי הפנים בצורה מושלמת, פשוט מניחים אותה באבקה, טופחים מעט ומניחים על הפנים, ניתן ליצור עימה גם הצללות- קוי קונטור בעצמות הלחיים בגלל הסיומת הדקה שלה והפיזור שלה כי היא כל כך רכה. ניתן גם ליצור הצללות קו המצח,בסנטר ובלסת.

B02 Soft Finishing Brush

המברשת נועדה לקיבוע קונסילר לאחר הנחתו עם ספוגית איפור או בעזרת האצבע, ניתן גם כן ליצור עימה הצללות שכן היא גרסה מוקטנת של B01, ניתן לדייק עימה יותר בין עצמות הלחיים, ניתן להניח עימה סמקים, שימר וכל דבר אחר- היא מאד שימושית.

B03 Soft Complexion Brush

המברשת נועדה גם לאבקה וגם לנוזל, ניתן לקבע עימה מייק אפ כי היא מן גרסה של קבוקי וניתן להניח עימה סמקים וברונזר בשל צורתה.

B04 Soft Shadow Brush

מברשת שנועדה לאבקות, ערבוב וטשטוש צלליות, צורתה מתחילה כרחבה ומסתיימת צרה, לכן ניתן להניח עימה בסיומת העין את הצללית ולאו דווקא בתוך קשת העין אלה אם אתן רוצות דיוק ממשי אל תוך הקשת.

הסט הצבעוני:

הסבר על הסרטון

הסט מחולק ל-3 כתום לבסיס- הנחת מייק אפ וקונסילר, הורוד לסיומות-סמקים ברונזר וכיוב' והסגול להצללת העיניים.

הסט הכתום- נתחיל עם המברשות להנחת המייקאפ, ניקח את המברשת השטוחה ונניח את המייק אפ על עור הפנים, כעת ניקח את המברשת הדקה, נניח קונסילר מתחת לעיניים ואם יש פצעונים נכסה בעזרת חומר ומעיכה קלה של המברשת על אותו המקום.

בעזרת ספוגית איפור נטשטש את החומר להשתלבות עם המייק אפ, אם אתן לא חובבות ספוגיות איפור, יש לריל טכניקס מברשת המיועדת לכך שלא נמצאת בסט.

ליצירת הקונטור וההצללות ניקח את המברשת האובלית, נניח אותה בחומר האבקתי ולאחר מכן נניח בין עצמות הלחיים, בקו המצח, בצידי האף ובצוואר.

ניקח את המברשת המעוגלת ונטשטש עימה את קוי הקונטור שיצרנו.

הסט הורוד- ניקח את המברשת הצרה ונפזר עימה פודרה מתחת לעיניים, כעת ניקח את המברשת האובלית הגדולה ונפזר עימה את הפודרה על כל חלקי הפנים, ניקח בעזרתה גם ברונזר ונניח אותו על ההצללות ולאחר מכן בעזרת אותה המברשת נניח גם סומק, הטכניקה עימה היא לטשטש כלפי חוצה את הסומק.

את השימר נניח ראשית בעזרת האמבע על האזורים הרצויים כמו מעל עצמות הלחיים, בחוטם האף, בתחילת קשת האף ומעל השפה העליונה, יש כאלו שאוהבות ליצור נקודת אור גם בסנטר, בעזרת מברשת המניפה נטשטש מעט את השימר להשתלבות.

הסט הסגול- נתחיל עם מברשת הנועדה להנחת צלליות בקשת העין, היא רכה ונעימה, נוחה מאד לשימוש, עימה נניח את הגוון ההתחלתי. לאחר מכן נעבור אל מברשת ההצללות הבינונית, עימה נניח את הגוון השני ונטשטש כלפי חוצה, היא רחבה ותופסת שטח נרחב לעבודה.

כעת ניקח את מברשת ההצללות, היא מברשת ישרה יחסית, נותנת את מירב האפקט ליצירת הצללה, טובה לעפעף התחתון ונקודת האור בתחילת העין.

מברשת איילינר הדקה תשמש אותנו ליצירת קו איילינר בצורה מירבית, היא מאד צרה ולכן ניתנת לקיבוע בצמוד לקו הריסים.

מברשת הריסים עוזרת להפריד את הריסים לפני הנחת המסקרה ואחרי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *