מברשות איפור הסבר

מברשות אסנס

מברשות אסנס די תואמות למברשות מאק רק שהמחיר יותר תואם לכיס מאשר מק, הן מגיעות בצבעים שונים יש את סט גווני הפסטל ויש מברשות מעוצבות שמגיעות בנפרד, הן נעימות למראה ונעימות לשימוש.

הסבר על הסרטון:

מברשת מייק אפ

מברשת זו מותאמת עבור חומרים קרמיים ג'לים ונוזליים, המברשת תואמת למברשת של מאק, היא נראית אותו הדבר והתוצאה די זהה.

מברשת קונסילר

מברשת זו מיועדת עבור נוזל, קרם או ג'ל, היא נותנת כיסוי מלא של האזור בעזרת החומר, מיועדת לקונסילר מתחת לעין ועל העפעף העליון, טובה גם להנחת פריימר לעיניים וזהה גם כן למברשת של מאק ואפילו תואמת למברשת של סיגמא

מברשות עיניים:

מברשת צלליות

מברשת זו מיועדת לאבקות, היא מברשת רכה מאד, ניתן להניח עימה צלליות על העפעף העליון לאחר הנחת קונסילר או פריימר לעיניים, המברשת קצת אוספת אליה מהחומר לכן ניתן להניח מספר פעמים עד לקבלת הגוון הרצוי.

מברשת טשטוש וערבוב

מברשת זו מיועדת לאבקות, היא רכה ונעימה, נוחה מאד לשימוש, מהירה לעבודה, מיועדת עבור הנחת צלליות וערבובן בקשת העין

מברשת  מראה מעושן

מברשת זו מיועדת לאבקות, ניתן ליצור בעזרתה מראה מעושן, היא נוחה לשימוש בזוית העין וכן גם בעפעף התחתון, כאשר ניתן גם ליצור נקודת הבהרה בתחילת העין ומתחת לגבה רק שהיא מעט גדולה לכן יש ליצור את ההבהרה עימה בסיומת השיערות בלבד.

מברשת איילינר

מברשת זו מיועדת לחומר קרמי,נוזלי וג'לי,  נועדה עבור קיבוע איילינר, היא דקה מאד ואלכסונית לכן ניתן לעבוד עימה בקלות רבה גם למי שמתקשה, כמובן שהבחורה בסרטון ניסתה לראשונה את המברשת והלכן היא נראית ככה, אך לאחר כמה שימושים תתרגלו די מהר ולא תצרו פס כזה מגושם עבור עין צרה.

מברשת פודרה

מברשת זו נועדה לאבקות, ניתן לפדר עימה פודרה וגם לסמוק את הלחיים, היא לא גדולה מדי ולכן ניתן להשתמש בה בכל המקומות.

מברשת קבוקי

מברשת זו נועדה לאבקות, ניתן לפדר עימה פודרה באזורים גדולים וכן ניתן לקבע עימה מייק אפ אבקתי גם כן באותם אזורים

מברשת קבוקי קטנה

זהה לגדדולה באיפיונה רק שניתן להגיע עימה לאזורים שהקבוקי הגדולה אינה יכולה כמו איזורים מתחת לעיניים למשל.

מברשת קונטור

מברשת זו נועדה לאבקות ולקרם, בעזרתה ניתן ליצור הצללות באזור בין עצמות הלחיים, קו המצח והלסת, היא שטוחה בסיומת שלה ולכן ניתן להניח עימה את החומר בקלות ולאחר מכן לטשטשו..

מברשת הסומק

מברשת זו מיועדת לאבקות, נועדה עבור סומק בין עצמות הלחיים, כמובן שמי שלא אוהבת את המראה יכולה להשתמש בה גם לקונטור באבקה לאזור זה וכן גם ליצירת קונטור בצידי האף במהירות ובקלות.

מברשת מניפה

מברשת זו נועדה לאבקות, מיועדת עבור הבהרת המקומות הבולטים בפנים, על עצם הלחי, מעט בתחילת קשת האף וכן גם בחוטם וגם מעל השפה העליונה, יש כאלו שמעדיפות גם בסנטר מעט ומעל הגבות.

מברשת שפתיים

מבקשת זו מיועדת לג'ל וקרם, היא נוחה לשימוש בעיקר לאודם מפלטה וכן לחידוד מראה השפתים ויצירת שפתיים מושלמות. ניתן להשתמש בה גם ליצירת סיומת בעין בעזרת איילינר וכן להיכנס אל קו הדמעות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *