מברשות איפור הסבר

מברשות איפור סיגמא

סיגמא ידועה במברשות המעולות שלה, הן נשארות לאורך שנים רבות, הן איכותיות מאד, עשויות בקפידה ונוחות לשימוש, אך יש לסיגמא המון מברשות, איך נדע מה באמת אנחנו צריכות ומה הייעוד של כל מברשת?

מברשות איפור סיגמא המלצה:

F80 – Flat Kabuki Brush

מברשת הקבוקי נועדה לקיבוע מייק אפ והשמתו על הפנים בצורה חלקה, כאשר משיכות המברשת לא נראות כמו אצל המברשות של החברות המתחרות, העור נראה נקי ונעים למראה והיא עצמה נעימה ונוחה מאד לשימוש.

F50 – Duo Fibre Brush

מברשת זו נועדה לערבוב וטשטוש ההצללות וקווי הקונטור שיצרנו, כך שתווצר לנו שכבה אחת רכה ונעימה למראה. עוד אפשר לטשטש עימה ברונזר שישתלב בצורה נעימה לעין.

F05 – Small Contour Brush

מברשת זו נועדה להצללות ויצירת קונטור, ניתן להשתמש איתה גם עם חומר נוזלי או אבקתי, הקלות שבעבודה עמה זה מה שמיוחד בה, לא צריך להתאמץ לטשטש עימה, פשוט להעביר עימה כמה החלקות ונגמר הסיפור.

F15 – Duo Fibre Powder/Blush Brush

מברשת זו נועדה לסומק או פודרה, היא שמה מעט חומר על הפנים ממה שלקחה, הגוון נראה עדין בזכותה, כי היא מוציאה את כל הכובד של החומר ומניחה רק את הכמות הרצויה.

F79 – Concealer Blend Kabuki Brush

המברשת נועדה לכיסוי מירבי של הקונסילר בשקע העין, כאשר היא לא רק מכסה אלה כבר מטשטשת להשתלבות עם המייק אפ למראה אחיד, היא עושה זאת בצורה מעולה ונוחה מאד לשימוש, ניתן ליצור עימה גם קונטור עם חומר נוזלי או קרמי.

E40 – Tapered Blending Brush

מברשת זו נועדה לצללית- לערבוב וטשטוש, מאד נוחה לערבוב, אם אתן רוצות מראה מעושן ובלי המון מאמץ המברשת הזו תעזור לכן להגיע לתוצאה הראויה, היא לא מפזרת את כל החומר בו זמנית, לא תראו על עצמכן יותר מדי חומר במכה, אלה היא מפזרת אותו בצורה אופטימאלית תוך כדי ההחלקה של השערות על העור.

E35 – Tapered Blending Brush

מברשת ערבוב וטשטוש של צלליות כמו קודמתה רק שהיא יותר ממוקדת, כלומר אם אתן מניחות צללית בסיומת העין במקום שהיא תראה מפוזרת מדי היא נראית יותר ממוקדת ונעימה למראה.

E38 – Diffused Crease™ Brush

מברשת זו היא מברשת ערבוב וטשטוש צרה, ממוקדת יותר, מתאימה לאזור קשת העין כאשר מניחים עימה גוון הוא לא מתפזר לכל כיוון אלה מאד ממוקד במקם בו הוא מונח.

E25 – Blending Brush

מברשת זו נועדה לערבוב וטשטוש אך היא משמשת יותר טוב להנחת הגוון הראשוני ולאחר מכן בעזרת המברשות שצויינו למעלה מטשטשים את הגוון הרבה יותר טוב.

E60 – Large Shader Brush

מברשת זו נועדה להניח ולקבע את הצללית על העפעף העליון, היא רחבה ומכסה שטח נרחב של העפעף, אם יש לכן צללית בוהקת תוכלו להניח אותה בעזרת המברשת לאחר שהנחתם בסיס לצללית כך הגוון יראה ויהיה מונח בצורה נעימה למראה.

E32 – Exact Blend™ Brush

המברשת נועדה להנחת צלליות אך גם לעישון הצללית בעפעף התחתון, בגלל שהיא קטנה יחסית היא תתאים להנחת הצללית וטשטושה באזור זה, אם רוצים להניח במדויק צללית נשתמש בה גם בעפעף העליון, נוכל ליצור טשטוש גם בזוית סיומת העין מעל קשת העין ובאזורים מאד מדויקים כדי לא לפזר את החומר.

E71 – Highlight Diffuser Brush

המברשת נועדה לצלליות או אבקות עם בוהק, לתת להן את מירב הבוהק האולטימטיבי מבלי ליצור לך ריפלקטור בעין כי היא מפזרת את הכמות הרצויה בצורה נכונה, אך המברשת מתאימה מאד ליצירת קוי מתאר באזור האף למשל כי יש לה אלכסון משופע שמתלבש בדיוק בצורת קו האף.

E41 – Duo Fibre Blend™ Brush

מברשת זו היא סופר מדויקת עבור הנחת הצללית בתוך קשת העין וטשטושה, היא דקה וארוכה, נוחה מאד לשימוש ולא גוזלת זמן יקר של נסיונות הנחה מדויקת.

L04 – Detailed Lip Brush

המברשת מיועדת להנחת אודם, אם אתן רוצות להניח אודם בצורה מדויקת השתמשו במברשת דקה לחדות מירבית ולאחר מכן מרחו שכבה מהאודם עצמו, מה גם שהמברשת מעולה לא רק לשפתים אלה גם להנחת צלליות בעפעף התחתון, היא קטנה ודקה ומאד ממוקדת לכן אם נרצה להניח נקודת הבהרה בנקודת תחילת העין למשל נשתמש במשהו דק יותר ולא עבה כדי לא ליצור זליגה של הצבע לכיוון האף זה נראה לא טוב, נרצה משהו יותר רך לכן המברשת הזו ממש טובה עבור מטרה זו או בכלל להניח צללית בעפעף התחתון.

E30 – Pencil Brush

המברשת נועדה להנחת איפור בצורה יותר ממוקדת כלומר- אזורים כמו מתחת לגבה, נקודת תחילת העין, ניתן למרוח איתה אודם או לשטשט איילינר בקיצור יש לה כל כך הרבה אפשרויות למריחת והנחת איפור- היא מברשת העיפרון האולטימטיבית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *