מברשות איפור הסבר

זואיבה מברשות

זואיבה היא חברה גרמנית אשר מייצרת מוצרים סופר איכותיים ומתמחה בעיקר במוצרים כמו מברשות צלליות וסמקים, כמובן שיש להם עוד כמה פריטים, אבל כבר הבנו שאם מתמחים בתחום אחד ספציפי הו יהיה טוב יותר מאשר המון תחומים מפוזרים שלא לכולם תהיה אותה רמת השקעה, לכן לחברה יש ליין בסיסי מאד של מוצרי איפור ובעיקר מתמחה במברשות

סט מברשות זואיבה לוקס קומפליט סט

הסבר על הסרטון:

https://youtu.be/zLO-klOGsj8

הסט מגיע עם תיק למברשות, אך למעשה הוא תיק לכל דבר, הוא יפה ושימושי ולא רק למברשות.

101 Luxe Face Definer

מברשת הנועדה לאבקות, הצללות פנים קונטור וסמקים, כאשר ניתן ל"שחק" עם גודל המיקוד ככל שהחוטם יהיה צר יותר כך המיקוד יהיה גבוה וככל שנמעך אותה המיקוד יהיה מעורפל ומטושטש יותר.

126 Luxe Cheek Finish

מברשת הנועדה לאבקות, קונטור וברונזר, ניתן לתחום איתה את קוי הלסת ולתת כיסוי מלא לצוואר, ניתן לערוך עימה קונטור בין עצמות הלחיים כאשר מניחים רק צד אחד על הלחי כאשר מוח עליו החומר ובצד השני לטשטשו, הבחורה בסרטון לא כל כך המליצה על המברשת אבל יש לה שימושים רבים וטובים שפשוט צורכים טכניקה.

105 Luxe Highlight

מברשת המיועדת לאבקות, ניתן להניח עימה הצללות בקווים מדוייקים, ניתן להשתמש בה נקודתית לסומק, ניתן להניח עימה צללית ראשונית בעפעף העליון וכמובן להניח שימר על עצמות הלחיים- המטרה שלשמה מברשת ההבהרה קיימת.

102 Silk Finish

מברשת נועדה לחומרים קרמיים או חומרים נוזליים, ניתן לכסות עימה מייק אפ או קונסילר כאשר הפעולה שלה היא לתת כיסוי מלא למשיכות המברשת או הספוגית שהנחתם את החומר קודם לכן.

142 Concealer Buffer

המברשת נועדה לחומרים קרמיים או נוזליים, היא הדגם הקטן של 102 רק זעירה יותר, מטרתה היא לכסות קונסילר באזור מתחת לעין כאשר היא רק דוחסת את הקונסילר, לא להבריש עימה כי היא מושכת חלק מהחומר אליה- רק לכסות את האיזור עימה, ניתן לכסות עימה גם פצעונים בניקודתיות.

228 Luxe Crease

המברשת נועדה לאבקות, צלליות בעיקר, היא כל כך רכה ונעימה כך שתוכלו להניח עימה צללית במאין תפזורת כמו עין מעושנת, היא מאד מערפלת את הגוון ולכן צריך לעבוד איתה לאט ובשיטתיות.

221 Luxe Soft Crease

המברשת נועדה להצללת קשת העין, כאשר היא פועלת בשיטה של הנחת הגוון מספר פעמים עד ליצירת הגוון הרצוי, הבחורה בסרטון שוב לא אוהבת את המברשת אבל יש לה לא מעט שימושים והיא נהדרת עבור מי שאוהבת להשתמש בטכניקת טשטוש הצלליות.

224 Luxe Defined Crease

זו הגרסה הצרה יותר של ה-221, גם היא פועלת על אותה טכניקה של הנחת הצללית על קשת העין רק יותר ממוקדת, לכן היא שימושית גם בסיומת העין ליצירת מאין משולש מעושן.

227 Luxe Soft Define

המברשת נועדה לערבוב וטשטוש צלליות, היא מזכירה מאד את המברשת 217 של MAC רק רכה יותר לכן ניתן להניח איתה חומר בתפזורת ולא צריך להשתמש בהמון חומר.

231 Luxe Petit Crease

המברשת נועדה לאבקות, היא מאד נקודתית לכן אם תרצו ליצור בסיומת העין מראה מעושן אבל די ממוקד ולא מפוזר מדי תמיד תוכלו לייצר זאת עם המברשת הזו כאשר היא מאד רכה וניתן לשנות עימה צורה ולעגל את קו הצללית  מעט, היא גם נוחה לשימוש בעפעף התחתון.

230 Luxe Pencil

מברשת העיפרון דומה יותר למברשת של MAC מאשר של סיגמא 

כאשר המברשת של סיגמא היא רחבה בתחתית וצרה בעליון ובמברשות של MAC וזואיבה יש מאין גבעה קטנה, לכן מי שמעדיפה את הדיוק של סיגמא או את הפיזור של מק וזואיבה זו החלטתכן, רק הדבר הטוב שבזואיבה מול MAC הוא המחיר, המברשת נועדה לספוטים ממוקדים כמו בנקודת תחילת העין או מתחת לגבה וגם הנחה של צלליות בסיומת העין.

234 Luxe Smoky Shader

המברשת נועדה להניח צלליות, כלומר אם תרצו להניח צללית על העפעף לאחר שסיימתן עם קשת העין זו המברשת עבורכן, היא מעט יותר מפזרת חומר מאשר המברשת המקבילה של MAC אבל זה אם תרצו להניח לא כמות מסיבית מדי וכבדה מדי, היא ארוכה יותר מהמקבילה שלה ולכן ניתן להניח עימה בשטח גדול יותר.

322 Brow Line

המברשת נועדה להחדרת גוון לגבות, כאשר היא לא מניחה את החומר, היא מפזרת אותו אל תוך הגבה, כך שגבה לא נראית עמוסה מדי אלה טבעית.

315 Fine Liner

מברשת הנועדה לאיילינר ג'ל או קרמי, הזווית שלה מדוייקת מאד לכן קל מאד למשוך קו מעל הריסים ולראות את שיערות המברשת בשונה מהמקבילות, היא מורחת בקלות ובמהירות שלא צריך להתמהמה עימה.

317 Wing Liner

המברשת נועדה לחומר ג'ל או קרם לעין כלומר אם תרצו קו חד מאד זאת המברשת עבורכן, האלכסון שלה חד מאד לכן היא מייצרת קו מאד נקי עימה תוכלו להניח צללית ג'לית בקו ישר מעל קו הריסים ואיילינר כמובן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *