איפור לפורים, מדריכי איפור

איפור אריה

מכירים את זה שאתם רוצים להתחפש למשהו מגניב כמו דורותי וחבורתה מארץ עוץ אבל אריה זו תחפושת מדהימה רק אם יש פנים של אריה, אבל למי יש כוח לשים כל הערב מסכה של אריה? אז הנה לכם איפור של אריה שלא לוקח הרבה זמן והתוצאה מדהימה.

איפור אריה:

הסבר על הסרטון:

  1. שלב ראשון- נבהיר את אזורי הפנים בעזרת Cameleon Pure White

נבהיר בעזרת ספוג איפור את האזור מתחת לאף ובצידי הנחיריים עד הסנטר, מעל הגבות, בצידי המצח עד קו השיערות ובאמצע המצח נשאיר חלל ריק.

2. שלב שני- הכהיית הפנים, נשתמש בגוון Cameleon Tiger

נכהה את הלחיים וניצור משולש מעל הגבה כאשר נרד מטה אל אזור העפעף העליון אותו נצבע גם כן בשני שליש של העפעף כאשר הצבע יהיה עד הגבה.

כעט נשתמש בגוון Cameleon Espresso  ונכהה את האזורים מתחת לעיניים עד העפעף התחתון בצורת משולש, את אמצע המצח ונטשטש בעזרת הצד השני של הספוג את הגוונים להשתלבות. כעת נלך אל הסנטר ומה שנשאר על הספוגית גם כן נניח על הלבן אותו הנחנו קודם לכן. גם באמצע קשת האף נפזר מעט, נלך אל עצמות הלחיים ונמשוך קו עם הספוג וגם אותו נטשטש מעט אך ניתן לחום יותר נראות הפעם וכך גם באזור הרכות וצידי העיניים.

3. ציור על הפנים, נשתמש במברשת ובגוון Cameleon Strong Black

נמשוך קו ישר באמצע המצח, נפזר מעט את החומר בנקודה האמצעית שבקו ונמתח קוים עם החומר שעל המברשת שיראה טבעי ולא שציירנו כוכב, עם מעט טשטוש.

ניצור מאין משולש מעורפל מעל הגבה ונוריד קו אל מתחת הגבה באלכסון כאשר הוא קו עגלולי ואז באלכסון על העפעך נרד עד תחילת קו הריסים העליון. נסגור את האזור מהצד השני עם קו מעוגל מתחילת העין ועד תחילת הגבה. נרד בקו אלכסוני מתחילת העין אל שקע העין כאשר נמשוך אותו עוד יותר עד שיהיה חופף לקו הנחיריים. נמשוך קן מסיומת האזור הלבן של הפה בקו מתעגל עד לקו האלכסוני שעצר בקו האף. את החומר שנשאר על המברשת נמשוך מסיומת העפעף התחתון אל נקודת הסוף של הקו האלכסוני החופף לאף כאשר הוא מזוגזג דמוי שיער.

4. חידוד הצבעים, נשתמש כעת בגוון Cameleon Banana Yellow

נעבור עימו כקו קונטור באזורים שציירנו את הקוים השחורים ושלב שוב את הגוון Cameleon Tiger יחד למראה יותר טבעי.

ניקח שוב את הגוון הלבן ונפזרו בצד הפנימי של המשולש מעל הגבה ונוריד אותו על תחילת הגבה, נעשה זאת גם בצד החיצוני של המשולש וגם בתחתית הקו הישר באמצע המצח, ממנו נוציא שני קוים קטנים מעוגלים מעט. ניצור גם קו מתחת לאף כאשר הוא נוצר משני קוים היוצרים לב בלי החלק העליון. נתחום את קו האף בצמוד לקו האלכסוני השחור שהורדנו קודםם לכן. נתחום גם את הקו הקטן העגלולי מתחת לגבה.

כעת שוב ניקח את הגוון הצהוב וניצור את עין האריה מתחת לגבה, נעזר בה כקו המתאר של עין האריה, בעזרת מברשת נמשוך את הגוון הצהוב ליצירת חצי עיגול תחתון ומעט חום בהיר בצדדים- Cameleon Tiger

כעת ניקח את הגוון TAG pearl red

בעזרת מברשת נצייר מתחת לאף את אף האריה, ניצור מאין משולש רחב עד סיומת הנחיריים ואז נצייר בעזרת הגוון השחור את הנחירים של האריה, נמשוך קו מסוף נחיר אחד בעגלוליות ומנחיר שני גם כן כך שתווצר מאין קערית, נרד מתחת לנחירים וניצור את הנחיריים של האריה כאשר ניצור קו באמצע ונרד כלפי מטה, נצבע מעט את השפה העליונה רק באמצע השפה וניצור קו שחור באמצע השפתיים כמו זה של האריה, נוציא את הקו אל צידי השפתיים שלנו ובסיומת ניצור מאין משולש . בשפה התחתונה נמשוך קוים דקים כלפי אורך השפה.

כעת נתחום את גלגל העין של האריה, נתחום תחילה את אזור הגבה ואז את האזור הצהוב מתחתיו, נמשוך קו אלכסוני מעט שיסגור את גלגל העין. כעת את האישון נצבע בשחור. נתחום גם את הקו הלבן אותו יצרנו קודם לכן והנה קיבלנו עין של אריה.

כדי שיראיה יותר ריאליסטי ניקח מברשת טשטוש נריה ונטשטש את איזור העיניים במקצת, את אזור האף.

ננקד עם גוון לבן את האישונים למראה בוהק.

כדי שניצור את הנקודות מהן יוצאות שיערות השפם של האריה נמשוך קוים עדינים של חום בהיר ולאחר מכן ננקד עם חום כהה.

כעת נערוך פיניסים של הפה, ננקד מעט את השפה התחתונה בשחור ונמשוך קוים דמוי זקן בסנטר.

שוב נטשטש את אזור הנקודות של השפם, נחדיר מעט לבן בין השורות ונטשטש שנית.

כעת ניקח מברשת דקה ונבהיר את אזור האף בעזרת קוי מתאר קטנים לבנים שיצרו עומק לקו. באותה המברשת נצייר גם את השפם של האריה היוצא מהנקודות אותן ציירנו קודם לכן ומעל הגבה גם כן נמשוך כמה קוים כשיערות. בשביל לתת יותר חדות לשיערות נמשוך בשפם גם קוים שחורים, את אותו הדבר נעשה גם בזקן שבסנטר, נמשוך קוים לבנים על הקוים השחורים שיצרנו קודם לכן.

אם יש לכם שיער ארוך תוכלו לצבוע אותו עם החום הבהיר ולאחדו מתחת לסנטר, אם לא- שימו פיאה.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *