איפור ערב, איפורי גבות, מדריכי איפור

איפור עדין לכלה

רוצה להיראות מליון דולר ביום הכלולות שלך אך לא להוציא מליון על איפור ואם זאת להיראות מעולה ולא עם יותר מדי איפור זה מדריך עבורך- ולא נשכח לומר מזל טוב!!!

נתחיל באופציה ראשונה:

הסבר על הסרטון:

שלב ראשון כמו כל כלה עורך צריך להיראות סופר זוהר ורך לכן שימי קרם ערב קודם ושני עם הקרם, הבחורה בסרטון ממליצה על Olay Luminous Overnight Mask שנותן אפקט זוהר ליום הפנים.

ביום החתונה קרם יום כמו Olay Daily Clean Daily Facials Cleansing Cloths

אגב כל הקוסמטיקיות אומרות שעור יפה לא נראה ביום אחד- אז השתדלי להתמיד בהרגל הזה כמה שבועות לפני שבאמת יהיה אפקטיבי ולא סתם ייתן לך תחושה שהשקעת.

שלב שני ניקח מייק אפ לכיסוי מלא של Clean Matte BB Cream בעיקר לאלו הסובלות מעור שמנוני

בעזרת ספוגית איפור קבעי את המייק אפ על פנייך לכל אורך הפנים.

שלב שלישי לאחר קיבוע המייק אפ- שלב הקונסילר שנועד גם להסתיר את שקיות העיניים וגם לתת בוהק לפנים נשתמש בקונסילר COVERGIRL Ready Set Gorgeous Concealer

בעזרת נקודות אותן ניצור בעזרת מברשת הקונסילר עצמה ננקד את איזור השקיות השחורות, את אזור ה-T שבין ומעל הגבות, את האזור מתחת לאף, את האזור מתחת ללחיים ואת עצם האף. את כל האזורים נתחיל לקבע בעזרת ספוגית איפור עד אשר הנקודות משתלבות עם המייק אפ באופן אחיד.

שלב רביעי ניקח פודרה TruBlend Pressed Powder ונניח אותה על המייק אפ בתפיחות קלות

שלב חמישי הוא הברונזר- בכדי להיראות זוהרת אבל לא יותר מדי ניקח מעט מהברונזר Cheekers Bronzer ובעזרת מברשת איפור נפזר מעט בין עצמות הלחיים, ברכות, בצידי הצוואר ובתחתית האף ליצירת מתאר נאה של הפנים.

שלב ששי, ליצירת הדרשת הגבות נצטרך עיפרון Brow and Eye Makers in Soft Brown שנותן לנו מראה מודגש אך לא אגרסיבי מדי

בעזרת קו מתאר של הגבה נמשוך תחילה קו מתחת לשערות הגבה, נמשיך בקוים עדינים לאורך כל הגבה מתחילתה עד לכדי מילוי עדין של כל הגבה.

להשלמש מראה הגבות נשתמש בProfessional Natural Brow Mascara שהיא מסכרה לגבות עם ג'ל שקוף, אם אתן רוצות להבליט יותר את הצבע ניתן לרכוש גוון בצבע הרצוי, אך למראה עדין נשתמש בג'ל השקוף

 

שלב שביעי הוא הצללת העיניים נשתמש בפלטת TruNaked Eyeshadow Palette (Roses)

נתחיל בגוון הבהיר ביותר, נכסה את העפעף העליון בגוון בעזרת מברשת איפור, נמשיך אל מתחת לגבה ליצירת אפקט זוהר מעט, כעט ניקח את הגוון ה-5 מכיוון הגוון הבהיר ביותר- זה יהיה סגלגל חם יותר, אותו נמשוך מעל קו העפעף העליון בעזרת מברשת רכה, נמשוך עד לקצה העפעף בצורת V בסיומת.

כדי ליצור מראה זוהר נשתמש בגוון שימר זוהר מספר 2 בפלטה כאשר נמרח מעט מעל העפעף העליון לכיוון הגבה ובנקודת תחילת העין.

לאחר מכן ניקח את שני הגוונים הכהים 6 ו-7 יחד עם מברשת איפור קוית יותר, וניצור מאין אייליינר עדין מעל קו הריסים, נחזור על פעולה זו בשנית בעפעף התחתון כך שהמראה יותר לנו הדגשה רכה.

בכדי להבליט יותר את העיניים קחו עיפרון LiqulineBlast Liner in Brown

איתו תדגישו את הקו הפנימי של הריסים ומעט בזווית ה-V של סיומת העין.

שלב שמיני הוא הריסים, ניתן לעגל מעט את הריסים בעזרת מכשיר- מי שלא יודעת שלא תתעסק עם זה, מי שכן- בהצלחה

לאחר מכן ניקח מסכרה Katy Kat Eye Mascara

למראה מלא יותר של הריסים ניתן להשתמש בריסים מלאכיותיות, אך אם את לא הבחורה לזה את לא חייבת כי המסכרה הזו בהחלט מספיקה ליצירת האפקט הנכון.

שלב תשיעי הוא השפתיים, בכדי שהאודם ישאר זמן ממושך, תחילה נמלא את השפתיים בעיפרון Lip Perfection in Beloved (225)

לאחר מכן ניקח אודם Katy Kat Matte in Sphynx ונמרח אותו על השפתיים שצבועות קודם לכן בעיפרון.

נשתמש בליפגלוס Colourlicious Lipgloss in Honeyed Kiss (610) מעל האודם המט, הוא אינו דביק ומציק בשפתיים ובהחלט יותר מראה שמתאים לחתונה אך לא צעקני מדי

שלב עשירי ואחרון הוא הלחיים, נשתמש בגוון שמתאים לאיפור כולו ובמיוחד לשפתיים TruBlend Blush in 200 Medium Rose נסמיק מעט את הלחיים ונשתמש בגוון השימרי מספר 2 בפלטה מעל עצמות הלחיים, כך נראה זוהרות אבל לא יותר מדי בוהקות.

והתוצאה מדהימה עדינה ויפה במיוחד לכלות שאינן אוהבות איפור מודגש במיוחד.

איפור כלה אופציה נוספת

הסבר על הסרטון:

שלב ראשון חשוב לאפר את הפנים באיפור שלא יחזיר אור כשמצלמים אתכן, הרי שכל היום הזה תהיו סביב מצלמות, לכן נשתמש בפלטת graftobian HD glamour creme palette

נתחיל עם הגוון sunlit lilnen שנמצא בשורה השנייה והוא הגוון הראשון מהצד הבהיר ביותר בפלטה, ניקח מברשת איפור, טובלים מעט מהגוון במברשת ומתחילים לייצבו על עור הפנים, החל מאזור הלחיים עד לאזור הצוואר, הסנטר, וכן לצוואר, אל תפחדו אם הגוון הוא טיפונת צההצב כתמתם, הוא רק מחסה את הבדלי הצבעים בעור.

שלב שני הוא הקונסילר, נשתמש ב- mac pro longwear concealer – nc20 , נתחיל במריחתו בעזרת מברשת מאזור השקיות השחורות, נמשיך לאזור האף ונכסה את כל העפעף התחתון גם כן.

לאחר מכן נמשוך קצת מהקונסילר על עצם האף וקו ה-T בין הגבות, כדי ליצור בוהק נאה, נמשיך לאזור מתחת הלחיים ונבהיר גם את האזור הזה עם אותו הקונסילר, בסופו של דבר יוצר לנו הצללה ובהירות על הפנים ולא רק עור נטול חיות.

שלב שלישי הפודרה- ניקח את הפודרה face of australia loose translucent powder עם מברשת שמיועדת לאבקה ונתחיל לפדר את הפנים החל מאזור הלחיים, הסנטר, הפה, האף, העפעף התחתון והמצח.

שלב רביעי  הוא הברונזר- bobbi brown bronzing powder – golden light

הברונזר הזה יוצר חמימות לפנים בלי שום שימר בפנים, שוב כדי שלא תהיו מחזירות אור בצילום.נמרח בין עצמות הלחיים לאורך כל הקו בעזרת מברשת כאשר נתקדם בסיבוביות לאורך הקו ולא במשיכת קו כדי לא למרוח את החומר.

כך גם נעשה ברכות שבצידי המצח מעל הגבה, המראה יהווה חמימות לפנים ורכות במראה העור.

שלב חמישי הוא הסומק- נסמיק את הלחיים בעזרת bobbi brown powder blush – nectar

Bobbi Brown Blush in Nectar

נשתמש במברשת מאורכת יותר לאבקה, נמשוך מעט סומק באזרת המברשת ונתחיל בסיבובית לקבע את החומר בלחיים ותפוחי הלחיים. הצבע הורדרד יוצר מראה רך יותר, נעים יותר מאשר הצבעים החומים שיוצרים כהות בעור.

שלב ששי- זוהר לפנים, לשם כך נשתמש ב-mac mineralize skinfinish – soft & gentle שיותר מראה זוהר אבל לא מחזיר אור, ולכן הוא נותן מראה יותר זוהר לפנים בין כל חומרי המט ששמנו קודם לכן, הרי זה בכל זאת הערב שלכן ותרצו להיראות זוהרות אבל לא מחזירות אור.

נקבע את החומר בעזרת מברשת צרה יותר עם חוטם צר יותר שמיועד לאבקה, זאת ניצור מעל עצמות הלחיים, על עצם האף וקצת נצא אל אזור ה-T של הגבות.

דבר נוסף, ניקח מעט מהחומר עם האצבע ונמרח אותו מעל השפה העליונה למראה בוהק ותחושת נפח של השפתיים.

שלב שביעי הגבות- בעזרת sigma brow powder duo – medium ומברשת דקה כמו זו לאייליינר, ניקח מעט מהחומר ונתחיל למלא את הגבה מהסוף להתחלה, כאשר בסוף נשים יותר מהחומר ובהתחלה רק עם מה שנשאר על המברשת נערבב לתוך הגבה, כך המראה יהיה טבעי יותר ועדין, לא כמו ציור של הגבה.

לקיבוע וסידור שיערות הגבה נשתמש ב-australis clear lash and brow gel

 

הג'ל הוא שקוף ובגלל זה הוא מעולה ליצירת אפקט נעים ורך של הגבה, כי אנחנו לא רותות עוד טון של גוון נוסף, אלה רק קיבוע שיערות הגבה, לכן נמשוך מעט את המסקרה על שיערות הגבה כאשר תחלה את תחילת שיערות הגבה נעמיד בעזרת המברשת ובאמצע כבר נצמיד אותן לצורתן הטבעית.

שלב שמיני- העיניים, בכדי שנוכל למרוח צלליות על העיניים יש תחילה להשתמש בחומר כדי שהן לא ימרחו לנו, אם יש לכן חומר שמתאים לכן השתמשו בו, אם אין אז mac paint pot – soft ochre יעשה את העבודה

קחו מעט מהחומר עם האצבע ומרחו על העפעף העליון, כאשר משיכות האצבע על העפעף יהיו כשל מברשת, עדינות ולא משיכה אחת לאורך כל העפעף.

כעת ניתן למרוח את הצלליות, כשנשתמש בפלטת הגוונים של naked palette

 

נשתמש תחילה בגוון naked שהוא חום עדין מאד, אותו נשים מעל קו העפעף העליון וגם האמצע העפעף העליון בעזרת מברשת אחרת דקה יותר לאיפור העיניים.

לאחר מכן נשתמש בגוון mac eyeshadow – woodwinked שהוא חום זהוב יותר, ונקבע אותו בין הגוון הראשון עד לקצה העפעף כשלבסוף הוא התערבב עם הגוון הקודם בזוית העין.

ניקח את אותו הגוון ומברשת קצת יותר רכה ומעל העפעף ניצור טון יותר גבוה לסיומת.

נחזור לפלטה, ניקח את הגוון הראשון הבהיר ביותר בפלטה ונקבע אותה מתחת לגבה להארת מבנה הגבה.

ניקח את הגוון הכהה ביותר בפלטה שהוא שחור מט, ניצור בעזרת מברשת איילינר קו דק לרוחב העפעף העליון ונצא מעט בקצה זוית סיומת העין.את החומר שנשאר על המברשת נעביר גם צמוד לריסים התחתונות, לאחר מכן נשתמש בקו עדין מאד של אייליינר רק באזור שקרוב יותר לריסים כדי לתת להם דגש, נשתמש לשם כך באיילינר nyx collection noir liquid eyeliner – black

שלב תשיעי- הריסים, ניקח מסקרה של jordana best lash extreme volumising mascara [NOT waterproof] ונמשוך את הריסים בעדינות, כלפי מעלה כשמעלים את מברשת המסקרה רצוי לעשות זאת לאט ובתנועות זגזגיות מעט, כך הריסים נמשכות כלפי מעלה.

את אותו הדבר נעשה גם בריסים התחתונות כאשר את הריסים התחתוניים שבקצה העין נמשוך יותר למראה של הגדלת העין.

אם תרצו מראה מעט יותר דרמטי, רכשו לכן ריסים מלאכותיות להדגשת המראה, אך הן צריכות להיות בעלות מראה טבעי, כמו red cherry lashes 747s לא ארוכות מדי ונראות מדי כדי שלא יהרסו לכן את המראה. אם אתן לא רוצות גם בלעדי הריסים המראה נקי ויפה.

שלב עשירי ואחרון- השפתיים, למראה רך ונעים נשתמש בגוון mac lipstick – angel בלי יותר מדי קשקושים רק בשביל להיראות כלה עדינה ויפה.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *