מברשות איפור הסבר, מדריכי איפור

מברשות נייקד

Urban Decay לא הוציאו מברשות איפור , אלו מברשות מזוייפות שנמכרות באייביי

המברשות הללו הן לא מברשות מקצועיות, אך כן יתאימו למי שלא צריכה סט מקצועי אלה מתאפרת פעם ב.., אלה מברשות זולות וטובות יחסית, אמנם לא אכותיות ולא מושקעות במיוחד ברמת הגימור אפילו ניתן למצוא בסט גם מברשות עקומות מעט, אבל למחיר שלהן הן בסדר. נערות יאהבו להשתמש עימן, הן לא ארוכות מדי, לא יקרות ולא צריך להתאמץ בשביל למצוא אותן הן נגישות באיביי והן בהחלט עושות את העבודה.

https://youtu.be/fIFGhJZgLxg

הסבר על הסרטון

מברשת הפודרה, מיועדת עבור אבקות, ניתן לפדר עימה את הפנים, היא עבה מאד אך אפשר גם להניח עימה סומק רק בסיומת המברשת ולאחר מכן בתנועות סיבוביות כלפי מעלה לכסות את כל האזור. היא בעלת מקל אחיזה קצר מדי ולכן תתאים ליד של נערה או ילדה, אלה אם כן לא אכפת לך לאחוז במקל קצר לכמה רגעים- שוב אם את לא מתאפרת על בסיס יומי אז המברשת הזו תהיה בסדר עבורך, את רק צריכה להשתדל לאחוז בסיומת ולא בתחילת המקל כדי לא להפעיל לחץ על העור אלה להשתמש יותר ברכות .

מברשת סומק

מברשת זו מיועדת לאבקות, ניתן להניח עימה סומק וגם ליצור קונטור והצללות בין עצמות הלחיים, ניתן לנקות עימה את הפודרה לאחר "טכניקת האפייה" וניתן לפדר עימה פודרה מתחת לעיניים.

מברשת מייק אפ

מברשת זו מיועדת לחומר נוזל וקרמי, ניתן להניח עימה מייק אפ על כל הפנים ולאחר מכן לקחת מברשת אחרת ולטשטש מעט את סימני המשיכה, ניתן להניח עימה גם קונסילר מתחת לעיניים.

מברשת ערבוב וטשטוש

מברשת זו נועדה לאבקות, ניתן לטשטש עימה צלליות בקשת העין רק שהראש מאד גדול לכן עדיף להיות ממוקדים יותר עימה מאשר להשתמש בה כמו כל מברשת טשטוש אחרת. היא מהירה לשימוש כי היא גדולה ומכסה שטח נרחב יחסית בעפעף, לכן תעבדו עימה במעט מאד חומר מספר פעמים שלא יראה מסיבי מדי כאשר תשימו המון חומר בפעם אחת.

שתי מברשת קונסילר

מברשות אלו נועדו לחומר נוזלי או קרמי, הראש קטן מדי לכן יתאים יותר לילדות או נערות מאשר למבוגרות יותר, או שפשוט תעבדו עימה לאט יות וכך תכסו את השטח, רק שבעזרת מברשת אחרת או ספוגית איפור טשטשו את הסיומת. אפשרגם ליצור בעזרתן קונטור בצלליות קרמיות ובעזרת מברשת אחרת לטשטש.

מברשת שטוחה

מתאימה לכל סוגי החומרים ניתן לתחום בעזרתה את סיומת האיילינר, לקבע צלליות בעפעף התחתון, ליצור עימה הצללות וקונטור בצידי האף ולטשטש וכן גם בשקע מתחת לאף.אם יש לך גבות עבות אפשר גם לעבור עימה כמו הבחורה בסרטון באזור גבות, אך לשם כך ישנה מברשת אחרת.

מברשת הנחת צלליות

מברשת זו מיועדת לכל סוגי החומרים, ניתן למרוח בעזרתה קונסילר בעפעף העליון לפני תחילת הנחת הצלליות, ניתן להניח עימה צלליות על הקונסילר בנראות אופטימלית אחרי שלב הטשטוש והערבוב וניתן למרוח בעזרתה גם אודם מפלטה אבל לשם כך יש מברשת שמיועדת לכך.

מברשת צלליות דקה

מברשת זו מיועדת עבור כל החומרים, ניתן להיכנס עימה אל תוך קשת העין בצורה מדוייקת ובעזרת מברשת אחרת לטשטש, ניתן להניח עימה צלליות קרמיות או ג'ליות ולמשוך כקו, ניתן בעזרתה להניח צללית מתחילת העין וכן גם בעפעף התחתון ניתן גם כן להשתמש בה.

מברשת עיפרון

מברשת זו נועדה לאבקות, ניתן בעזרתה להניח צלליות בעפעף התחתון, לתת סיומת מעושנת במקצת לעין וכן גם נקודות הבהרה בתחילת העין ומתחת לגבה.

מברשת גבות

מברשת זו נועדה לכל סוגי החומרים, ניתן בעזרה לתחום את הגבה ולמלאה בחומר היא אלכסונית ולכן ניתן גם למשוך עימה קוים דמוי שיער ליצירת מראה טבעי.ניתן להשתמש בה גם כמברשת איילינר כי היא דקה מאד.

מברשת שפתיים

מברשת זו מיועדת לחומר קרמי וג'לי, נית למרוח עימה אודם, ניתן לתחום את סיומת העין עם איילינר בעזרתה ניתן לתחום את העפעף התחתון עימה וניתן להיכנס אל קו הדמעות של העין בעזרתה.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *