מברשות איפור הסבר, מדריכי איפור

מברשות מורפי

המוצרים של חברת מורפי ללא ספק בין הטובים היום בשוק, מברשות מורפי ידועות כאכותיות ונוחות לשימוש, הן בעלות דחיסת שיער מעולה כשהאיפור נראה בזכותן מעולה כי לא חשוב כמה האיפור איכותי, אם אין מברשת טובה האיפור יראה בהתאם.

הסבר על הסרטון:

מברשות פנים

M439 – Foundation

מברשת המיועדת למייק אפ נוזלי, נותנת כיסוי מלא, רכה במיוחד, לא שורטת או משאירה סימנים ונוחה לשימוש.

E8 – DETAIL CONTOUR

מברשת זו מיועדת למייק אפ נוזלי, או הצללות קרמיות, העגלוליות שלה בקצה מאפשרת לחומר לחדור לכל השקערוריות והקוים בפנים ולהניח את החומר בצורה מעולה, הקטע שהיא לוקחת יותר זמן שימוש מאשר הגדולה, אבל האפקט הסופי מדהים.

E41 – ROUND DELUXE POWDER

המברשת נועדה לאבקות, פודרה, סומק, רכה במיוחד, נוחה ומהירה לעבודה, מייצבת את החומר על העור בצורה אבסולוטית.

R2 – PRO TAPERED POWDER

מברשת זו נועדה לאבקות, ניתן להשתמש בה למראה שזוף כמו ברונזר בין עצמות הלחיים ובקו המצח.

R10 – DELUXE TAPERED POWDER

מברשת זו נועדה לאבקות, משמשת לקווי קונטור והצללות שיערות המברשת לא ארוכות מדי ולא קצרות מדי לכן הטשטוש כבר נעשה תוך כדי ולא צריך לחזור עם מברשת אחרת ליצירת האפקט, הקו מעורפל ולא חד מדי מראה טבעי ונעים לעין וזה האפקט הרצוי בקונטור.

M530 – CONTOUR BLENDER

מברשת זו נועדה לאבקות, ניתן גם כן לערוך איתה הצללות אבל יותר נוח להשתמש עימה לסומק, ניתן להסיר עימה את שאריות הפודרה שעשינו מטכניקת האפייה- BAKING

M437 – Round Contour

מברשת זו נועדה לאבקות, היא די זהה למברשת שמעלייה בתכונותיה רק שהיא ממוקדת יותר כאשר רוצים לייצר הצללה היא עמוקה יותר ונותנת נוחכות לצבע.

M438 – POINTED CONTOUR

מברשת זו נועדה לאבקות, ניתן לייצב עימה פודרה מתחת לעיניים אך היא נועדה ליצירת קונטור כשסיומת שלה מחודדת ונותנת מראה חד.כמובן שאפשר לתת הטייה כשמייצרים קו קונטור עימה ואז הוא פחות חד אך הוא יותר ממוקד.

M510 – PRO ROUND BLENDER

מברשת זו נועדה לאבקות נוחה לשימוש להבהרה, היא מניחה את החומר ישירות ללא צורך לטשטש אותו שלא יראה חזק מדי. המברשת טובה מאד גם לטשטוש בין גוונים, למשל ייצרתן קונטור והוא חד מדי המברשת הזו מערבבת ומטשטשת בין הגוונים כך שהסיומת תראה רכה יותר אם השתמשתן בה בתנועות סיבוביות כלפי מעלה בסיומת הקו.

מברשות עיניים

E47 – SMALL FLAT ANGLED CONTOUR

מברשת זו נועדה לאבקות, ניתן לערוך עימה קונטור באזור האף, ניתן לתחום איתה קו אלכסוני בפודרה אם רוצים לתת חדות לצלליות העיניים או ליצור בעזרתה בסיס עם פודרה שעליה יפלו שאריות הצלליות ולאחר מכן לנקות את הקו ואין כל לכלוך על הפנים.

CREASE/PENCIL E18

מברשת זו נועדה לאבקות, מברשת עיפרון נוחה ונעימה, רכה ומכסה בצורה אבסולוטית את השטח, כל החומר יורד ממנה, שום דבר לא נשאר עליה לכן צריך להשתמש במעט מאד חומר, מדויקת מאד וממוקדת.ניתן להבהיר עימה גם את נקודת תחילת העין ואת האזור מתחת לגבה במהירות ובצורה מדויקת.

M432 – FLAT LINER DEFINER

מברשת זו מיועדת לנוזל או חומר קרמי, ניתן לקבע עימו איילינר מעל ומתחת לעין ואף בתוך העין בקו הדמעות, ניתן לטשטש עימה את האיילינר ליצור מראה מעושן מעט.

M213 Smudger Brush

מברשת זו נועדה גם לאבקות וגם לג'ל או חומר קרמי, ניתן להניח עימה נקודת הבהרה בתחילת העין או מתחת לגבה וניתן למשוך עימה צללית נוזלית או קרמית.

M506 – TAPERED MINI BLENDER

מברשת זו נועדה לאבקות, היא מדויקת מאד לכן אם תרצו להניח גוון בקשת העין בצורה מדויקת היא המברשת עבורכן, מה גם שהיא נוחה לערבוב וטשטוש מראה מעושן,ניתן גם לעבוד עימה בעפעף התחתון כי היא קטנה ומדויקת.

E17 – CREASE PRECISION BLENDER

מברשת שנועדה לאבקות, היא בעלת חדות לכן אם נרצה להניח גוון בתוך קשת העין ובקצה העין ניצור עימה את הסיומת ואז ניקח מברשת אחרת ונערבב עימה את קווי הסיומת שזו הניחה כי היא מדויקת מאד ומניחה את מלוא הגוון.

M504 – LARGE POINTED BLENDER

מברשת זו נועדה לאבקות, נותנת כיסוי מלא לכל העפעף, ניתן לעבוד איתה במהירות ובקלות, אם אתן ממהרות ורוצות לתת גוון לעפעף המברשת הזו נועדה עבורכן, במיוחד לאור יום כאשר אתן ממהרות לעבודה או ללימודים אך צריכות להיראות טוב, מעט מהצללית או ברונזר כלשהו ואתן נראות מעולה.

Morphe R37 Pointed Blender Brush

מברשת זו נועדה לאבקות, ניתן לקבע עימה צללית מעבר, מניחים עימה את החומר בקשת העין ונכנסים מעט פנימה, בתנועות סיבוביות נוציא מעט מקשת העין ונעבור לצללית הבאה.

M513 – ROUND BLENDER

מברשת זו נועדה לאבקות, כפי שרשמנו קודם המברשת שמעל נועדה לצללית הראשונית, לאחר מכן נעבור לצללית השנייה עם המברשת הזו כי היא קטנה יותר ומדויקת יותר ולכן תתן לנו את האפקט הרצוי.את הצללית השנייה נניח בקשת העין בהשתלבות עם הצללית שמתחת.

M518 – CREASE FLUFF

מברשת זו נועדה לאבקות, ניתן להניח עימה את הצללית הלוך וחזור עד לקבלת האפקט הרצוי, לא כדאי להשתמש בה בסיבוביות כי היא לא מתאימה לכן, המראה יהיה מלוכלך מדי ולא יפה.

M441 – PRO FIRM BLENDING CREASE

מברשת זו נועדה לאבקות, זו מברשת זהה למברשת הקודמת רק שאם נשתמש בצללית אחת ולאחריה נרצה לעבור עם צללית נוספת והמברשת הקודמת מלוכלכת יווצר לנו בלאגן נוראי בעין, לכן עדיף לעבוד עם שתי מברשות זהות יחסית- זה בעיקר למאפרות מקצועיות, אך גם מי שרק חובבת איפור יכולה לקחת את הטיפ הזה.

M573 – POINTED DELUXE BLENDER

מברשת זו נועדה לאבקות, ניתן להניח עימה צללית אחת ולטשטשה וזהו, היא מהירה לשימוש נוחה ואם אין לכן זמן בכלל אבל אתן חייבות להיראות מעולה זו המברשת עבורכן בנות. היא זהה לשחורה אך ממוקדת ודקה יותר.

M433 – PRO FIRM BLENDING FLUFF

מברשת זו נועדה לאבקות, היא מברשת הטשטוש והערבוב הכי טובה של מורפי, נוחה לאיסוף החומר והנחתו על סיומת העין, מאד נעימה וכיף לעבוד עימה.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *