איפור לפורים

איפור שלד

רוצים איפור לפורים אבל שוב נתקעתם עם חליפה השלד מלפני 3 שנים, בעזרת איפור תוכלו להעצים את התחפושת שלכם מסתם שלד עלוב לדבר הבא שכולם ידברו עליו במסיבה.

אגב את האיפור הזה לא חייב רק עפ תחפושת שלד, ניתן ללבוש איתו חליפה וכובע, או שמלה ופרחים,שמלת כלה וכל דבר העולה על רוחכם.

הסבר על הסרטון:

  1. שלב ראשון- הפריימר נשתמש ב- Smashbox "Photo Finish Foundation Primer" in Color Correcting Adjust ולגוף Lancome "Nutrix Royal Body Intense Lipid Repair Cream"

2. שלב שני- עדשות מגע, נשתמש בעדשות Primal "Zombie I" Contact Lenses

כשתשימו את עדשות המגע הללו כבר תראו כמו זומבי.

3. שלב שלישי- ציור השלד, נשתמש ב-Essence "Long Lasting Eye Pencil" in "Black Fever

נעבור בעזרתו על כל אזור שקע העין, כאשר קו הסיום יהיה מתחת לגבה, נלך עם הקו הטבעי שלנו כדי שזה יראה תואם לפנים שלנו. את קמטי ההבעה נוציא כקוים אלכסונים כלפי מעלה מקצה תחילת הגבה.

בעזרת- Halloween Supply Store Brand Black Facepaint Crayon

נתחום ונצייר את קו האף של השלד, האף שלו הוא למעשה שקע לכן נצייר משולש שחור על אזור האף שלנו ובקשת האף נצייר שני קוים שמראים על עצם האף אותם לא נצבע, נוצר לנו משולש עם זוית חסרה.

כעת נצייר את השיניים, נתחום קו בין השפתיים שלנו ונמשיך לאורך קו השיניים שלנו. מעל השפתיים נצייר את שיני השלד כך נמשיך לצייר על הקו שבסופו נשאיר מעט חוסר. נצייר גם את עצמות הלחיים התוחמות את השיניים, כעת נסגור את הקוים שציירנו בעזרת קוים מעוגלים כמו גל הפוך בין שני קוים.

ניקח מברשת ריכה מחומר ונטשטש את הגלים ההפוכים.

4. שלב רביעי- המייק אפ- נשתמש ב- Rubie's "Cream Makeup" in White

נמרח אותו בעזרת האצבע בכל האזורים בהם המייק אפ צריך להיות, נתחיל בלחיים, לאחר מכן באזור המצח, הסנטר והלסת. בעזרת מברשת דקה ניכנס לכל האזורים הדקים בין הקוים ונפזר את החומר לכל האזור, בעזרת ספוג איפור נשטח את המייק אפ לטקסטורה אחידה ונמלא בשנית אם צריך.

כדי להבליט את העצמות נשתמש ב-Mehron "Fanstasy FX" Makeup in Purple

נמרח בנקודות הבולטות ונטשטש את הגוון בעזרת ספוג איפור, זאת נעשה בעצמות הלחיים, באזור הרכות ומעט נעלה בצמוד לקו השיער, בתפוחי הלחיים.

נבהיר את האזורים האחרים בלבן בשנית ונתקן אם צריך או לא מסתדר מבחינת אור וצל.

נתקן ונשחיר שוב אזורים הצורכים הצללה, כעת גם נתחום את השיניים בעזרת יצירת הגלים בין הקוים ונשחיר את האזור מתחת כמרראה בולט.

כעת ניקח את המייק אפ- Mehron "Liquid Makeup" in Black

נצבע את כל האזורים שתחמנו בשחור קודם לכן, הלסת, האף השקע מתחת לעין, העפעף העליון,

5. שלב חמישי- העיניים ויצירת השברים- לעיניים ניקח את העיפרון- Maybelline New York "Master Precise" Liquid Eyeliner in Black

נעבור איתו על כל האזורים החשופים באזור העין כולל קו הדמעות- פנים קו הריסים העליונות והתחתונות, בעזרת העיפרון נצייר שברים בתוך הגולגולת, עימו גם ניצור מאין עפעף תחתון לגולגולת ליצירת עומק לאזוור העיניים, נטשטשו ונערבבו פנימה אל הלבן.

אופציה שניה:

הסבר על הסרטון:

  1. שלב ראשון- המייק אפ, נשתמש ב- Joe Blasco cream base in White

בעזרת ספוג איפור נכסה את כל אזורי הפנים בגוון הלבן, פרט לאזור שקע העיניים.

2. שלב שני- הפודרה, נשתמש ב-joe Blasco powder in no color

נפדר את כל האזור הצבוע ונקבע אותו בעזרת הפודרה.

3. שלב שלישי- ציור הגולגולת, נשתמש ב-joe Blasco in black

בשלב הראשון נצבע את כל אזור הלסת בשלחור, לאחר מכן נצבע את שקע העין כולל העפעפיים, את אזור האף, נמשוך שני קוים שעולים מעלה מהנחירים עד לאמצע קשת האף וזה ידמה את האזור החסר של האף, נתחום את אזור המצח כשהקו השחור צמוד לקו השיער וניצור מאין חלל ריק של הרכה, ניצור בעזרת מברשת והגוון השחור את הלסת של הגולגולת והשיניים, נלך עם הקו הטבעי של הפנים שלנו, כך הדבר יראה יותר אמיתי. קו הלסת צריך להיות באזור בין עצמות הלחיים שלנו, נעשה ממנו ריבוע ונוציא קו באמצע, כעת ניצור קו מעוגל לקראת הסיום, קו השיניים הוא קו חוצה השפתיים שלנו והשיניים יהיו מונחות על השפות שלנו, כאשר תדברו זה יראה כשלד פותח וסוגר את השיניים, נמלא את האזורים החסרים בגוון השחור, נתחום את קו השפתיים שתהיה מעט הפרדה בין השיניים העליונות לתחתונות, ניצור הבעות מחשבה היכן שהיו ממוקמות תחילת הגבות, אם היו לו, מעט סדקים באזור העין ,המצח והסנטר.

כעת ניקח מעט מהחומר על המברשת ונתחיל ליצור הצללות לשלד, נעבור בקו מתחת לאלמנטים שציירנו וכך ניצור עומק לגולגולת, גם באזור מעל העיניים ניצור מראה עמוק וגם בין האלמנטים כדי להבליט אותם יותר.

4. שלב רביעי- עיתור, נשתמש בגוון joe Blasco in yellow וב-Eye Kandy Glitter in Gold

נצייר קוים דקיקים בין השיניים וליד הסדק שיצרנו במצח ולידו נפזר מעט מהצללית הנוצצת.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *