איפור לפורים, מדריכי איפור

איפור זומבי

זומבי זו אחת מהתחפושות האהובות עליי כי לא משנה מה נלבש האיפור הוא זה שקובע את התחפושת כמה היא תהיה ראליסטית אות סתם דמי כמו מסכה, לכן בשביל ליצור זומבי כמו שצריך נשקיע דווקא על האיפור ולאו דווקא על מה נלבש, זו יכולה להיות זומבי לוחם, כלה זומבית, ילדה זומבית, זומבי מהמתים המהלכים או בכלל אם נאפר כמה משתתפים יהיה לנו צבא זומבים ואז אף אחד לא יהיה אדיש אליכם במסיבה.

הסבר על הסרטון:

  1. בשלב הראשון ננקה את הפנים ולאחר מכן נשטיח את שיערות הגבה למראה של מת, ניקח את fx wax by mehron

בעזרת מקל או כל משטיח אחר שימו את החומר על הגבה והדקו את השיערות אל העור.

לאחר מכן נשתמש ב-sigler SEALER kryolan

נניח על הווקס וכך יהיה אפשר לעבוד על האזור מבלי שימרח.

2. שלב שני הדבקה על הפנים- נשתמש ב- latex by ben nye

נדביק בעזרתו חתיכות נייר טישו על חלק בפנים ליצירת קרע העור,לאחר מכן נבריש שכבה נוספת של החומר. תבחרו אתם היכן אתם רוצים למקם את הקרעים, צרו שכבה, יבשו את החומר בעזרת פן ולאחר מכן צרו שכבה נוספת, כך המשיכו הלאה עד אשר תקבלו את התוצאה הראויה.

שימו מעט מהחומר על חלקי הפנים וכשיתייבש משכו אותו מעט בעזרת המברשת כדי שתווצר שכבת דמוי עור קרוע על הפנים.

3. שלב שלישי- המייקאפ, נשתמש ב-MAKE UP FOR EVER Full Cover 4

נכסה את כל חלקי הפנים בעזרת מברשת עבה רכה, רק כדי לתת תחושה של מראה אפרורי ואחיד, נכסה את הטישו לאחר שהתייבש לחלוטין גם כן באותו הגוון.

4. שלב רביעי- הפודרה, נכסה את המייק אפ ניתן לו מראה מט בעזרת פודרה ללא גוון כמו ben-nye neutral powder

את כל אזורי הפנים נפדר בעזרת תפיחות המברשת על המייק אפ, לאחר מכן למראה יותר מת נפזר בנדיבות פודרה על כל חלקי הפנים, כך הם יהיו לבנות וחסרות גוון.

5. שלב חמישי הצללת העיניים, ניקח צלליות חומות כהות ונכסה את אזור העפעף העליון ונכנס עימה אל אזור האף, המאפרת השתמשה בצלליות של luis jara , אך צלליות חומות כהות ניתן להשיג בכל פלטת צבעים כיום.

כעת ניקח מברשת אלכסונית ונצייר את שקיות העיניים מתחת לעיניים, נפזר גם מעט צללית בעפעף התחתון להשתלבות.

את הבעות הפנים נצייר גם כן בעזרת אותה הצללית, חשוב ללכת עם הבעות הפנים שלנו ליצירת מראה ריאליסטי יותר, נקבץ את הפנים ותמיע את הצללית בקווי הקיבוצים, נטשטש את כל הקווים שיצרנו שיראו כהצללות ולא כציור.

6. שלב ששי- הצללת הפנים, בעזרת אותה צללית ומברשת בינונית נכהה מעט את הפנים נפזר מעט מהצללית באזור הרכות, סביב המצח, במצח ניצור מאין עצמות בעזרת הצללת שני חלקים ואת החלק האמצעי נשאיר לבן, עצמות הלחיים, נתחום את קו קשת האף ומאחורי הנחירים.

7. שלב שביעי- יצירת הדם, ניקח את Burn wheel greasepaints Red & Black Kryolan

בעזרת הגוון הסגול אדום ומברשת רכה לערבוב נפזר את החומר בתוך הקרעים שיצרנו, ניקח את הגוון השחור ובעזרת מברשת דקה ניצור הצללה לקרע שיראה יותר עמוק, נעשה זאת בהנחת השחור בצמוד לקו הקרע ונטשטשו מעט.

למילוי מקום הקרעים ויצירת קרישת דם באזורים אלו נשתמש ב-Wound Filler

נמלא את האזורים בעזרת מקל ובעזרת מברשת נטשטש ונפזר את החומר להשתלבות עם החומר מתחתיו כמריחת דם.

כעת ניקח צללית בגוון חום אדמה ונתחיל ליצור נימים מעומעמים בתוך העור, נעשה זאת בעזרת מברשת אלכסונית, נצייר קוים כגבעולים במקומות מסויימים כמו ליד הקרעים, בשקיות העיניים, באזור הנחירים, ניקח את אותו קונסילר שהשתמשנו בהתחלה ובעזרת מברשת או אפילו האצבע רק נטשטש את הנימים שיראו ממש מעומעמים בתוך העור.

כעת ניקח Liquid Blood for makeup

בעזרת מברשת רכה נפזר את הדם על הקרעים ובעזרת האצבע נטשטש את מריחות המברשת.

את אזור הפה נמרח גם כן בנוזל ונפזרו למראה של שארית מציצת דם מאדם אחר,ניקח את Wound Filler  ונמשיך בכל אזור הסנטר והלסת אל אזור הצוואר, נפזר מעט מזה ומעט מהדם ונטשטש בעזרת ספוג איפור או האצבע.

למראה מפחיד יותר השתמשו בעדשות מגע MesmerEyez Halloween Contact lenses for zombie

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *