איפורי גבות

איפור גבות

מרוב משחק עם הפיצטה בגבות או אם נסתכל אחורה בזמן לאופנות שונות בהן הגבות היו נראות דקיקות עד לכדי חוטיות, הרסנו את המראה הטבעי שלהן, כיום האופנה מכתיבה לנו שהמראה הטבעי של גבה עבה היא המראה המנצח, אך מה נעשה כשהגבות עצמן כבר לא יכולות לחזור להיות כמקודם? איפור הגבה בכמה דקות יפתור את התקלה האיומה

ישנן בנות אשר אוהבות את האיפור הטבעי וישנן בנות שאוהבות שהאיפור מודגש, לכן יש גם שיטות איפור לאופציות הללו:

איפור במראה טבעי:

בשלב הראשון נצטרך מברשת מסקרה ללא חומר וצבע עליה

נבריש מעט את שערות הגבה כלפי מעלה. נצטרך מברשת כמו לאייליינר

נשתמש בצבע של Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade (Medium Brown) לצביעת הגבות

מתחילים מאמצע הגבה כלפי חוץ, מושכים קו עד לסוף הגבה, מושכים מעט את סוף הגבה במשיכת הקו.כעט עולים אל גבעת הגבה ומשם מושכים קו אל סוף הגבה. למילוי הגבה במראה טבעי נתנקד יותר באזורים בהם הדלילות גבוהה ולאו דווקא היכן שיש שיער. נתחיל למלא עד אשר הגבה תראה מלאה באופן טבעי ולא עמוסת צבע, לאחר מכן צובעים בזהירות ומטשטשים את תחילת הגבה מתחילתה כלפי פנימה, ושוב נבריש את שערות הגבה לכל אורכה כלפי מעלה בכדי לראות אם יש איזור שפספסנו, אם יש ממלאים את האזור הדליל.

כעת לניקוי והדגשת הגבה לוקחים מברשת שטוחה Sigma E56 וקונסילר Maybelline Fit Me Concealer (15)

מתחילים למשוך מעט מהקונסילר מתחת לגבה כלפי חוצה, לאחר מכן עושים את אותו הדבר כלפי מעל הגבה, עוברים שוב לטשטוש מתחת לבה בתחילתה ומושכים לכדי השתלבות הצבע, שיראה טבעי.

החומר שנשאר על המברשת ישמש אותנו לטשטוש בפנים הגבה בתחילתה, למראה יותר רך.

אם רוצים שהשערות יעמדו על מקומן, נשתמש ב Essence Make Me Brow Gel ( 01 Blondy Brows )

נעבור עם המסקרה לגבות על השערות בעדינות לאורך הגבה והגבות מוכנות.

והנה סרטון איך לעשות את זה מקרוב בצורה נכונה לפי כל השלבים:

הדבר ימנע לעשות זאת יותר מדי אגרסיבי ויותר בצורה עדינה ונכונה.

גבות דלילות? אין צורך לשלם על איפור קבוע שגם ככה דוהה ונראה זוועה אם לא עושים אותו במקום טוב ובכלל להסיר אותו זה סיוט אחר, אז מה אפשר כן לעשות? ללמוד בעצמך איך לאפר את הגבות שלך כך שיראו מושלמות ויפות תוך כמה דקות.

איפור גבות מודגשות:

לשם כך נתחיל עם פודרה – RCMA No Colour Translucent Powder , נפזר מעט על הגבות עם מברשת איפור, נבריש את שערות הגבות מעט עם Disposable Mascara Wand או כל מבריש מסקרה אחר נטול כל צבע.

לאחר מכן ניקח Anastasia Beverly Hills Dip Brow – Medium Brown שהוא צבע לגבות בצבע חום לא כהה ולא בהיר מדי, בעזרת מברשת אלכסונית כמו זו שמשתמשים לאיילינר יוצרים קו מתחת לגבה, מתחילים למשוך את הקו לאורך הגבה עד להשתלבות עם שערות הגבה מעלה בזוית.

כעת מושכים קו מעל הגבה, קצת מעל קו השערות, מעגלים את הקו כשמגיעים לגבעת הגבה ומורידים את הקו עד לקצה שערות הגבה.

שוב חוזרים אל תחתית הגבה ומושכים קו מאותה נקודה שהפסקנו עד לקו הסיום של קו הגבה העליון שמשכנו.

כעת נתחיל במילוי הגבה, מושכים קוים קצרים בתוך קו המתאר של הגבה מלמעלה כלפי מטה, כאשר נתחיל דווקה מנקודת הגבעה ואז ממשיכים הלאה.

כעת מושכים שוב קוים אחרי הקו ההתחלתי אל תוך ההגבה, כך שיהיה מילוי אופטימלי ויטשטש את שערות הגבה, עד לקצה הגבה.

השלב הבא הוא לטשטש את כל הגבה עם הצבע שנותר על המברשת ונערבב מעט את כל הגבה בצבע, כשנגיע לקו בו חסרות השערות בחתילת הגבה נמשוך מעט מהצבע אבל לא יותר מדי, כדי שנוכל להשלים שם שערות מצוירות, אותן ניצור שוב באותה המברשת עם חומר נוסף של הצבע ונמשוך קוים מתחילת קו השערות האמיתיות שלנו עד לסוף קוי המתאר המצוירים למעלה ולמטה. לפיניש נמשוך שוב את קו המתאר העליון ונטשטש אותו יחד עם השערות המצוירות.

לשלב נקיון הגבה בכדי שתשתלב עם האיפור עצמו נעזר בקונסילרים NARS Radiant Creamy Concealer and/or MAC Select Cover up ובמברשת Flat Synthetic Concealer Brush מתחת לגבה נמשוך מעט מהקונסילר עם המברשת וכך לגבה יש יותר נפך והיא נראית במראה נקי יותר, כך נעשה גם מעל הגבה.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *