איפור לפורים

איפור במבי

תחפושת מאד מבוקשת היא במבי, הבעיה מלבד קרניים ולבוש חום היא איך להתאפר כדי להיראות כמו במבי יפה ולא כמו ג'חנון עם קרניים.

הסבר על הסרטון

תחילה נתחיל עם השלב הראשון, קיבוע המייק אפ, סטפני משתמת במייק אפ של Fit Me! Base Líquida, 100 – MAYBELLINE

סטפני מתפיחה את המייק אפ על עור הפנים בסיבוביות עד לכדי שכבה אחידה בעזרת מברשת קיבוע.

לאחר מכן היא משתמשת בקונסילר- Corretivo Soft, Bege Claro – DAILUS

להבהרת איזורי מתחת העיניים בצמוד לאף, קו קשת האף, המצח, קוי הלסת, הסנטר ועצם הגבה.בעזרת ספוגית איפור מטשטשים ומקבעים אותו למייק אפ.

בעזרת הקונסילר Instant Age Rewind, Eraser Dark Circles Concealer, Fair – MAYBELLINE נטשטש את הכריות השחורות מתחת לעיניים.

נעשה זאת גם על המצח באזור ה-T באזור השפם וכן גם בסנטר ונטשטש עם ספוגית איפור. כך נבהיר את אזור אמצע הפנים ליצירת מראה הפנים של האייל.

כדי ליצור תחושת גוון האייל נשתמש בגוון הצהבהב מהפלטה The Original Contour Kit, cor Light to Medium – ANASTASIA BEVERLY HILLS

בעזרת מברשת אבקה דקה נעבור על כל אזורי הקונסילר ליצירת גוון רך ומשתלב. כעת ניקח את הגוון הכהה עם מברשת אבקה אובלית ונכהה את אזורי קו הלסת, קו הלחיים, אזורי הרכות ומעל המצח, מתחת הסנטר וקו הצוואר ודפנות האף. לאחר מכן ניקח מברשת צרה יותר ובעזרת אותו הגוון נעבור ונצייר את קווי המתאר של פני האייל.

נמשוך את הגוון מאזור העין בשליש החופף לאף אל קו דפנות האף, כך נעשה בשני דפנות האף עד גולת האף. לאחר שעשינו זאת נחזור אל העין ונתחום את קשת העין עם אותו הגוון ונצא אל מחוץ לסיומת הגבה. נכהה גם את אזור העפעף התחתון להשתלבות עם העפעף העליון.

בעפעף העליון ניצור בעזרת MAC Studio Finish SPF 35 Concealer את מראה העין של האייל

ניצור מראה אובלי כאשר נתחיל מתחילת העין ונצא בסיומת העין בקו אלכסוני כלפי מעלה, לאחר מכן נעשה זאת בתחילת העפעף התחתון להתחברות.

ניקח שוב את הגוון הצהבהב מהפלטה The Original Contour Kit, cor Light to Medium – ANASTASIA BEVERLY HILLS ונעבור על הקונסילר.

ניקח צללית חום אדמה ובעזרת מברשת דקה נתחום את העין מקשת העין ועד סיומת קו העין ליצירת מראה העין של האייל.

בעזרת האיילינר טוש Delineador Líquido para olhos, cor Preto – VULT


נתחום את קו הריסים העליון וניצור מראה מעט חייתי בעזרת הוצאתו החוצה ובעזרת צללית שחורה נעבור עליו למראה מט, ניצור גם הכהייה מתחת לעפעף התחתון ונתחום גם את הגוון הבהיר עד לסיומת העין וניצור כשלושה ריסים מצויירים.

ניתן לחזק את דפנות האף ואת קשת האף בעזרת הפלטה The Original Contour Kit, cor Light to Medium – ANASTASIA BEVERLY HILLS למראה חד יותר וכהה יותר.

להבהרת עצמות הלחיים נשתמש ב- Highlight Powder, Fame – ARTIST OF MAKEP

בעזרת מברשת לאבקה נפדר את האבקה בעצמות הלחיים, באזור מעל המצח, בשפה העליונה ובקשת האף.

ניקח את הגוון הבהיר של Brow Powder Duo, Medium – SIGMA BEAUTY

ועימו נתחום את אזור דפנות האף, תחילת הגבות וקו הינוקא מעל השפה העליונה.

כעת ליצירת האף והפה של האייל ניקח את האיילינר Gel Eyeliner, Wicked – SIGMA BEAUTY

ניצור את מראה האף של האייל ונתקן אם צריך, נצבע גם את השפה העליונה נמשוך מעט אל קו הינוקא ומתחת לאף, נצייר גם בסיומת השפתיים את צורת השפתיים של האייל עם מברשת דקה ומעט מהגוון הבהיר של Brow Powder Duo, Medium – SIGMA BEAUTY . בעזרת מברשת דקה נמשוך מעט מהשחור כלפי חוצה להשתלבות.

ניקח פודרה ונקבע את אזורי המייקאפ. נבהיר עוד טיפה עם הקונסילר Corretivo Soft, Bege Claro – DAILUS את האזורים שצמודים לדפנות האף והסנטר ונטשטש.

ליצירת כתמי האייל ניקח את המבהיר Highlight Stick, Light – ARTIST OF MAKEUP

ניקח מעט חומר על מברשת דקה ונמשוך כתמים באזורים הכהים, בצידי המצח, נרד לרכות ובעצמות הלחיים. נחדד מעט את הכהיית הצוואר וכן ניצור גם שם כתמים ובאמצע הצוואר נבהירו.

לסיום נמשוך מסקרה על הריסים, סטפני משתמשת במסקרה של Perversion Mascara – URBAN DECAY

נמשוך מעט מסקרה על הריסים למראה חד יותר ונרים את הריסים כלפי מעלה.

ניתן לשלב אויזרים או סתם לשזור שתי צמות ולגלגלם לקוקיות ואף לעשות קוקיות וללפף לאבועגלה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *