איפור לפורים

איפור ארנב

אין כמו לשים כמה אקססוריז, שמלה יפה וללכת למסיבת פורים כשנוח לך, אך מה עם יופי? הרי שאיפור יעשה את העבודה פי כמה וכמה, לכן אם לא בא לכן להשקיע על תחפושת לפחות על איפור היסטרי שלא יפספסו אתכן.

https://youtu.be/2QiMOXHQmd0

הסבר על הסרטון:

תחילה נמרח את הסטיק מייקאפ Anastasia Stick Foundation להבהרת המקומות הבאים באזור מתחת לעפעפיים ובאזור הלסת, בקו קשת האף ובאזור ה-T של הגבות.


לאחר מכן בעזרת הסטיק מייקאפ Makeup Forever Stick Foundation נמתח את קוי המתאר הראשונים של הארנב על עצמות הלחיים ומעל עצמות הגבות, קוי מתאר לתחום את האף.

בעזרת ספוגית איפור נתשתש את הקווים למראה אחיד

לאחר מכן נשתמש בקונסילר Maybelline Fit Me Concealer מתחת לעיניים ומעט על קו הקשת של האף ובעזרת ספוגית איפור נתשתש.


כעת ניקח את הפודרה של Airspun Loose Powder "ונאפה" (נפזר בנדיבות את הפודרה) את אזור הקונסילר וקוי החיוך כמשולש אחד גדול.

לאחר מספר דקות ניקח את הפודרה Mac Studio Fix Powder ובעזרת מברשת נקבע את האיפור ונפזר את שאריות הפודרה הקודמת תוך כדי קיבוע באזור זה גם כן.


כעת נכהה את האיזורים של עצמות הלחיים, הרכות, מעל עצמות הגבה והמצח בעזרת Too faced Milk Chocolate Soleil Bronzer

למראה מתוק וורדרדי נשתמש בסומק Makeup Geek Blush in Valentine ובעזרת מברשת סומק נפזר את הגוון מעל עצמות הלחיים.

כדי להדגיש את את עצמות הלחיים שוב נפזר פודרה בקו הלסת.


להבהרת האזור מעל עצמות הלחיים נבריק את האזור בעזרת מברשת דקה והמבהירArtist Couture Highlight in Yasss

ניקח שוב את הקונסילר Maybelline Fit Me Concealer ונמתח קו מעל העפעף העליון, בעזרת מברשת דקה נתשתש ובעזרת הפודרה Airspun Loose Powder נקבע את הקונסילר כשטח חלק לאיפור העיניים.

כעת ניקח את הצללית Makeup Geek Shadows in Cupcake ונפזרה בעזרת מברשת צלליות מעל העפעף העליון כמראה מעט חתולי להדגשת העין בקשת העין.

נשתמש כעת בגוון Makeup Geek Shadows in Cherry Cola להדגשת קשת העין כעת נוריד מעט את הגוון כלפי קוי מתאר האף ליצירת מראה ארנבי יותר.

ניקח מברשת נקייה ונתשתש את הגוונים יחד להשתלבות.

כדי לחדד את קשת העין נשתמש שוב בקונסילר Maybelline Fit Me Concealer ובמברשת שמגיעה עימו ונחדד את קשת העין הצבועה שתהיה מופרדת מהעפעף.

לעפעף עצמו ניקח גוון ורוד מנצנץ Limecrime Superfoil in tutu/enpoint ונפזרו על העפעף, תחילה נשתמש במברשת דקה להבדיל בין קו הקשת לעפעף ולאחר מכן ניתן להשתמש בכרית האצבע בכדי לפזר את הגוון על כל העפעף.

נתחום את קו העין באיילינר Stila Liquid Liner אותו נמשוך כקו דרמתי יותר מחוץ אל כיוון סוף הגבה, נעשה זאת תחילה בעזרת קו אלכסוני כלפי מעלה ונוריד קו חופף ליצירת משולש חד זוית ונמלאו.

כעת ניקח את הגוון הלבן בפלטה Makeup Forever Flash Palette ו"נגדיל" את העין בעזרת משיכת הגוון מתחת לעין ובאזור הרחוק של העין בקו הדמעות והריסים עד לאזור האיילינר כאשר ניקח שוב את האיילינר Stila Liquid Liner ונתחום את הגוון הלבן שזה עתה הורדנו כלפי מטה וניצור מאין ריסים למראה של עין גדולה יותר. לבסוף נוריד מעט בזוית תחילת העין את האיילינר כלפי מטה למראה יותר חייתי.


נשים ריסים מלאכותיות למראה יותר דרמתי טינה השתמשה בריסים של Lilly Lashes in Miami

ליצירת מראה אזור הפה של הארנב ניקח שוב את הגוון הלבן מהפלטה Makeup Forever Flash Palette ונפזרו בעזרת ספוגית איפור מעל השפתיים באזור השפם ומתחת לשפתיים כאשר סיימנו לבצע זאת, נערוך לארנב שלנו כעת מאין שערות לבנות בעזרת מברשת דקה ואותו הגוון מהפלטה. נצייר את הפרווה שלו בעזרת קוים סביב הגוון הלבן שפיזרנו והדבר ייתן תחושה של פרווה נעימה.

כעת את האף גם כן נתחום באזור הגולה והנחירים עם אותו גוון לבן, ונמשוך קוים גם כן למראה פרוותי. במקום עוד ליפסטיק לבן, ניתן להשתמש באותו הגוון גם לשפה התחתונה.

ניקח כעת את הצללית Limecrime Superfoil in tutu/enpoint בשנית ונפזר אותה האזור הגולה שתחמנו על האף למראה אף מתוק וקטן.

כעת נשתמש בשפתון ורדרד Limecrime Velvetine in Prairie למראה הפה של הארנב ונמרח רק על השפה העליונה ומעט נעגל כדי לתת לו מראה של פה ארנבי יותר.

ניקח שוב את הגוון הלבן ונמשוך קווים מעל הגבה כלפי מעלה למראה פרוותי.

ניקח את האיילנר פעם נוספת ונצייר על השפה העליונה מאין משולש באמצע השפה ונמשוך אותו כלפי מעלה וננקד את אזור השפם מעט למראה ארנבי.

טינה השתשה לאורך כל הסרטון במברשות של Vanity Planet Brush Set .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *