מברשות איפור הסבר

סמאשבוקס מברשות

סמאשבוקס הוציאו ליין חדששל מברשות איפור, הן אמנם יקרות כל אחת מהן אבל ברגע שעובדים איתן מתאהביחם בהן, לא סתם הן כל כך יקרות,הן נוחות מאד, אדומות ומעוצבות בקפידה רבה,ניתן להחזיק אותן בשלוש מקומות ליצירת החוזק המתאים- בסוף למראה עדין, באמצע למראה טבעי ובתחילת המברשת כדי ללחוץ עליה לדחיסת החומר כמו למשל מייק אפ וכיוב.

המברשות הן סינטטיות אך נראות ומרגישות כבעלות שיער אמיתי, רק מה שאנחנו כבר יודעות שזה פוגע בבעלי חיים וגם ששיער טבעי אוסף אליו חלק מהחומר וגם בקטריות ושומניות של השיערות.

הסבר על הסרטון:

Sheer Foundation Brush

מברשת שטוחה להנחת אבקות ונוזל, ניתן לכסות עימה שטח נרחב בגלל שהיא ענקית, מניחים את המברשת באבקה והיא אוספת את החומר אליה, פשוט מניחים את המברשת בקטעים ולאחר מכן מנקים את השאריות. ניתן גם להסיר עימה את הפודרה הנותרת מטכניקת האפייה. ניתן להניח עימה כמובן גם מייק אפ .

Full Coverage Foundation

מברשת זו נועדה לנוזל , ניתן לבצע כיסוי מלא של המייק אפ על העור בעזרת המברשת הזו, היא מאד נוחה לשימוש, הטכניקה עימה מהירה והיא לא משאירה סימנים על הפנים.

Stippling Foundation

מברשת זו נועדה לנוזל,היא גם כן מכסה את העור אך צריך לטפוח עימה על העור כדי שהמייק אפ יתייצב.

Powder Foundation

מברשת זו נועדה לאבקות, מייק אפ אבקתי כאשר המברשת נותנת תוצאה טובה עימו וכיסוי מלא של החומר על העור.

Blurring Foundation

מברשת זו נועדה לכל סוגי החומרים היא מערבבת ומטשטשת כל חומר נוזל, אבקה וסטיק מייק אפ, ניתן לטשטש עימה קונטור והצללות ויוצרת מראה טבעי יותר.

Buildable Foundation

המברשת נועדה לחומר נוזלי או קרמי, אתן יכולות להניח בעזרתה גם פריימר, גם מייק אפ, גם ליצור עימה איפור לתחפושת עם מייק אפ קרמי וכל העולה על דעתכן כי היא מעולה עבור כל החומרים הללו.

Blurring Concealer

מברשת זו מיועדת לחומר נוזלי וקרמי, היא נועדה לקונסילר כאשר היא נכסה בעזרת הקונסילר את העור בצורה אבסולוטית, נוח ונעים להשתמש בה, היא מערבבת ומחדירה בצורה טבעית את החומר על העור.

Buildable Concealer

מברשת זו נועדה לקונסילר, היא מניחה את הקונסילר על שקע העין ולאחר מכן יש לטשטש בעזרת מברשת אחרת בקצוות.

Multitasking Detail

מברשת זו נועדה לקרם ולנוזל, בעזרת המברשת תוכלו לכסות פצעים ואקנה עם קונסילר בצורה מדויקת וטבעית מבלי למרוח מלא חומר שלא כצורך ובטח שנראה מוזר ולא טבעי על הפנים.

Angled Powder

מברש זו נועדה לאבקות וקונסילר אבקתי-תוכלו להניח פודרה בצורה מושלמת מתחת לעיניים כאשר הזוית תכנס אל כל האזורים, תוכלו לרדת עימה מעט למטה אל אזור האף וגם שם לכסות בצורה זויתית ולהיכנס אל מאחורי הנחירים בעזרת המברשת וגם שם להניח פודרה בכיסוי מלא.

Sheer Powder

מברשת המיועדת לאבקות, ניתן לפדר עימה על כל הפנים בצורה שווה, היא לא משאירה קבוצות של אבקה במקומות מסויימים אלה נותנת מראה אחיד לכל פיזור האבקה, ניתן להגיע עימה לכל המקומות הרצויים כי היא בעלת צורה מחודדת מעט בקצה, לכן אם נרצה לפדר על הפנים נשתמש בחלק השטוח ואם נרצה להיכנס למקומות נכנס עם החוד.

Cream Cheek

מברשת המיועדת לנוזל וקרם, אם אתן רוצות להשתמש בסומק נוזלי ואין לכן מברשת מתאימה זו המברשת עבורכן, היא לא גדולה מדי ונותנת את האפקט הרצוי, היא מזכירה את מברשת הקונסילר רק שהיא יותר פתוחה, תחילה יש לפזר באזור התפוח מעט מהחומר עימה ורק אחר כך לטשטש כלפי מעלה.

Buildable Cheek

מברשת זו נועדה לאבקות, מיועדת עבור סומק, כאשר מכסים את כל שיערות המברשת בחומר, טופחים את השארית ובתנועות סיבוביות כלפי מעלה מעלים את המברשת תקבלו תוצאה מדהימה, החומר מתפזר בצורה שווה, לא צריך לחזור בשנית, לא צריך לטשטש בעזרת מברשת אחרת פשוט מהיר וקל.

Angled Blush

מברשת זו נועדה לאבקות, אם תרצי להניח את הסומק בצורה ישרה חדה זו המברשת עבורך, ניתן לקבע את הסומק מעל קו הקונטור שיצרת קודם לכן ולאחר מכן ניתן לטשטש את הקו בעזרת מברשת אחרת אם את מעדיפה קו רך יותר.

Precise Cheek

מברשת זו נועדה לאבקות, את הסומק יש להניח בתפוח הלחי ואז למשוך את החומר אל עצמות הלחיים, זו מברשת מיוחדת בגלל תצורת השיער שלה יש בה אורכים שונים שמראים בדיוק היכן להניח את החומר ואז המשיכה יותר קלה נוחה ומהירה.

Precise Highlighting

מברשת זו מיועדת לאבקות, ניתן להניח עימה מבהיר, שימר מעל עצמות הלחיים רק מה שמיוחד בה שהיא בעלת צורה המיוחדת עבור אזור זה, היא לא מושכת את החומר מתחת או מעל לעצם הלחי אלה עוטפת את כולה ורק אותה בגוון.

Fan Brush

מברשת זו נועדה לאבקות, אם נרצה להניח שימר או מבהיר בטשטוש נשתמש במברשת הזו, למרות שהמברשת שמעליה מספקת את האפקט הרצוי בצורה הכי טובה שיש.

מברשות עיניים:

All-over Shadow

מברשת זו נועדה לאבקות, היא בעלת כיסוי מלא של הנחת החומר על העפעף, נוחה ומהירה ניתן בקלות להניח צללית ולצאת החוצה- לממהרות שבנינו, נוחה גם לצללית ראשונית בצבע קרם לתחילת שלב הנחת הצלליות.

Full Coverage Shadow

מברשת זו נועדה לאבקות, ניתן להניח עימה צללית בצורה אחידה וגם ניתן לטשטש עימה, למרות שלא ממש רצוי כי יש מברשת אחרת לטשטוש וערבוב.

Shadow Blending

מברשת זו נועדה לערבוב וטשטוש הצלליות, החדרת הצלליות אל קשת העין עימה נוחה מאד לשימוש קל מאד לעבוד עימה והיא נעימה מאד.

Lash & Brow Lifter

למברשת זו יש שני ראשים האחד הוא מברשת שטוחה וצרה להניח עימה מסקרה על הריסים ולהרימם. הראש השני נועד לסידור שיערות הגבות, יש כאלו שמשתמשות בו גם להרמת הריסים לפני הנחת המסקרה.

Arched Liner

מברשת זו נועדה לגל' ולקרם , היא נועדה עבור איילינר, יצירת הקו עימה נוחה לשימוש בייחוד בקצה תחילת העין בחלק בו צריך להיות קו דק במיוחד, שם המברשת מניחה את החומר בצורה מדויקת ודקה.

Angled Brow

מברשת זו נועדה לאבקות וקרם, ניתן בעזרתה לתחום את הגבה במהירות ובקלות, היא נוחה לשימוש, הצורה שלה מאפשרת כניסה נוחה לתוך שיערות הגבה ויצירת שיערות מצויירות בצורה מדויקת.

Smoky Shadow

מברשת זו נועדה לטשטש ולערפל את כל סוגי החומרים, תוכלו לטשטש את האיילינר בעזרתה וכן גם צללית, היא נוחה לשימוש גם בעפעף התחתון, נוח מאד להניח עימה צללית ולמשוך אותה על העפעף.

Lip Brush

מברשת זו נועדה לקרם ולג'ל, תוכלו בעזרתה להניח אודמים מפלטה, תוכלו להגיע עימה לחדות מושלמת של האודם על השפתיים בעת הנחתו עימה, מה גם שתוכלו להשתמש בה לעיניים ולא רק לשפתיים וליצור עימה איילינר או להיכנס עימה אל קו הדמעות,תוכלו גם למשוך עימה קו של צללית נוזלית היא שימושית מאד גם לעיניים וגם לשפתיים.

Precise Smudger

מברשת זו נועדה לאבקות, ניתן לטשטש עימה את הצללית וגם להניח עימה צלליות כנקודת הבהרה בתחילת העין ומתחת לגבה, ניתן להניח עימה צלליות בעפעף התחתון ,היא נעימה ורכה ומהירה לשימוש בה.

Precise Brow & Liner Brush

מברשת זו נועדה לאבקות ג'ל וקרם, נוכל לקבע איילינר בצורה מדוייקת בעזרת המברשת, היא דקה מאד ולכן ניתן להגיע איתה לרזולוציות הנכונות, היא גם מתאימה לגבות ויצירת שערות גבה, רק שכבר יש לחברה מברשת שמיועדת לכך ולכן אם אתן רוצות לחסוך 2 במברשת אחת אז קחו אותה, אם אתן מעדיפות להגיע לתוצאות מעולות קחו את שתיהן, אחת לגבות והשנייה לאיילינר.

Contour Shadow

מברשת זו נועדה לאבקות, משמשת ליצירת מראה מעושן יותר,מעורפל יותר של הגוון, ניתן לחדור עימה אל קשת העין אבל בעיקר טובה עבור סיומת העין וההצללה במקום זה.

Sculpting Buki Brush

מברשת זו מיועדת עבור כל חומר, אבקה, ג'ל, נוזל וקרם, הצורה שלה מאפשרת כיסוי מלא בכל הפנים, ניתן להגיע איתה בכקלות ובמהירות לכיסוי מירבי ובעיקר נוחה לשימוש כשעבר זמן מה והאיפור קצת התמרח על הפנים, מברשת זו אוספת מחדש ומערבבת את האיפור שיראה היטב על הפנים.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *