מברשות איפור הסבר, מדריכי איפור

מברשות איפור בובי בראון

יש לכן איפור טוב ואיכותי זה מעולה, אך בשביל לקבע אותו ולהניח אותו על הפנים צריך כלים, מברשות האיפור וספוגיות האיפור הן הכלים שלנו, כמו כל צייר גם אנחנו צריכות מברשות להביע את היצירה שלנו בצורה הטובה ביותר.

לבובי בראון יש סט מברשות בסיסי ומברשות בודדות אשר לכל אחת מהן תפקיד שונה וקריטי ביצירת האיפור.

הסבר על מברשון בובי בראון:

הסבר על הסרטון:

המברשות של בובי בראון עשויות משיער של חיות טבעי, אך לא נגרם נזק או כאב לחיה, כך הם מבטיחים לנו, הברישו את השערות היתרות מהחיה, ומברשות סינטטיות בהתאם לצורך, כמו למשל מייק אפ נוזלי שלא יספג בשערות המברשת, המברשות נעימות מאד, איכותיות וטובות להנחת כל סוגי האיפור.

Face Blender Brush

מברשת שנועדה להנחת פודרה,ברונזר,שימר, או ערבוב מייקאפ להשתלבות וטשטוש קוים.

Foundation Brush

המברשת נועדה להנחת מייק אפ נוזלי, בשביל לערבב היטב נשתמש בקצה השיערות, אם יש נקבוביות או שקערוריות בעור המברשת תכסה את המייק אפ עליהם ולא תתעלם מהן.

Concealer Blending Brush

המברשת נועדה להנחת קונסילר כאשר מתחילים להניח מנקודת תחילת העין ויורדים כלפי מטה אל שקע העין, בעזרת האצבע מטשטשים את הקצוות ומייצבים את הקונסילר.

Eye Brow Brush

המברשת נועדה לעבות את הגבה בעזרת חומר אבקתי, כאשר מניחים את החומר על הזוית של השערות ולא על החלק השטוח ומושכים אותו על הגבה במקום הרצוי, בקצה המברשת נשתמש כדי לחדד מקום מסוים או למשוך א החומר כדמוי שערות בתחילת הגבה.

Eye Liner Brush

המברשת נועדה להנחת איילינר אבקתי, כשתוכלו להניח בקלות את החומר מעל הריסים ומתחתם, אם אתן משתמשות באבקה דחוסה יותר, טפחו מעט את המברשת והוציאו ממנה את הגרגיים הנותרים.

Eye Shadow Brush

מברשת שנועדה להנחת צלליות בצורה הטובה ביותר, בעלת שערות טבעיות, פשוט מניחים את שערות המברשת באבקה טופחים פעם אחת ומניחים את הצללית במשיכות עד לגוון הרצוי.

Bronzer Brush

מברשת שנועדה לברונזר, כאשר יש לה סיומת שטוחה וצדדים אלכסוניות עם השתלבות מעט מעוגלת היוצרת טשטוש והנחה של החומר בצורה מושלמת.

Blush Brush

המברשת נועדה להנחת סומק על הלחיים, כאשר מחייכים ומושכים מתפוח הלחי עד עצמות הלחיים, מניחים צד אחד של המברשת באבקת הסומק ומושכים אותה על הפנים ובחלק השני- הנקי מברישים לנקות כל חומר או שארית ומטשטשים.

Sheer Powder Brush

המברשת נועדה לקבע פודרה באזור מעל עצמות הלחיים, אזור ה-T שבין הגבות, המצח ומאחורי הנחירים.

Full Coverage Face Brush

המברשת נועדה לקיבוע המייקאפ על כל אזורי הפנים, תחילה טופחים על העור בעזרת המברשת ולאחר מכן עוברים עימה מטשטשים את המייק אפ. אם יש לכן סומק קרמי גם כן המברשת הזו מעולה עבורכן, טובלים מעט מהחומר בעזרת המברשת ומניחים בתפוחי הלחיים ומעלים בטפיחות כלפי מעלה אל עצמות הלחיים ובעזרת משיכות משטחים את הטקסטורה.

Angled Face Brush

המברשת נועדה להנחת ברונזר, שימר או סומק על אזור הלחיים, הזוית יוצרת כיסוי מלא של כל האזור ואפשר בקלות להניח את החומר על העור.

Angle Eye Shadow Brush

מברשת הנועדה להנחת צלליות למראה מעושן על העין, מניחים את המברשת באבקה ומניחים מתחילת קו הריסים ומעלים כלפי מעלה אל קשת העין, ניתן בעזרתה גם להניח בעפעף התחתון צלליות בקלות. ניתן להשתמש בה כקו מתאר או לקשת העין אבל לשם כך יש לנו מברשת אחרת.

Smokey Eye Liner Brush

Ultra Fine Eye Liner Brush

המברשות הללו נועדו להנחת איילינר ולערבובו לטשטוש הקצוות ויצירת מראה מעושן. נתחיל עם המברשת הדקה- Ultra Fine Eye Liner Brush נתחום קו בצמוד לקו הריסים העליון ובעזרת המברשת- Smokey Eye Liner Brush נטשטש את הקו וניצור מראה מעושן.

Touch Up Brush

המברשת נועדה לסיומת הנחת מייק אפ באזורים שקשה למברשת עבה להכנס אליהם כמו אזור האף והסנטר, ניתן לכסות עימה גם פצעונים בעזרת קונסילר ואפילו למרוח עימה צללית נוזלית.

Cream Shadow Brush

 

המברשת נועדה להנחת צלליות נוזליות, או קרמיות, המשטח השטוח שלה מאפשר להניח צללית קרמית בצורה הטובה ביותר.

Full Coverage Touch Up Brush

המברשת נועדה לכיסוי מושלם של קונסילר באזורים כמו שקע העין, הסנטר ומאחורי הנחירים אל קמטי החיוך, למעשה כל אזור שצורך סיומת אחידה.

Dual-Ended Brow Definer/Groomer Brush

המברשת נועדה להנחת חומר נוזלי או קרמי לגבות והצד השני – המסולסל- למשיכת שערות הגבה- לפני ואחרי הנחת החומר על הגבה.

Ultra Precise Eyeliner Brush

המברשת נועדה לתחימת קו הריסים כאיילינר בצורה מדוייקת ומושלמת.

כדי לנקות את המברשות ולשמור עליהן לאורך זמן נשתמש ב-bobbi brown brush cleaning spray

נרסס מעט על גבי נייר טישו ונחליק את המברשת בתום העבודה עימה, כך היא תשאר נקייה לא דביקה ונעימה לאורך זמן. לא נעמך את שערות המברשת על הטישו כדי לא ליצור פיצול לשערות ונהרוס את צורת המברשת.

אם אתן מאפרות או משתמשות באותה מברשת לכמה בנות תשתמשו ב-bobbi brown brush cleaning cream

הקרם מחטא חיידים ובקטריות מהמברשת, הרטיבו את המברשת במים ועל היד שמכוסה בכפפה שפכו מעט מהחומר ובעזרת החלקת המברשת נסיר את החיידקים, משכו מעט את שערות המברשת להוצאת המים מהמברשת כאשר תלכו עם הקו של השיער כדי לא להרוס את צורת המברשת, לאחר מכן קחו בד או מגבת והחליקו את המברשת לייבוש, השאירו את המברשת לילה שלם כששערות המברשת אינן נוגעות במשטח כדי לא לקבל צורה שונה למברשת, שימו קן שיעזוור למברשת לא ליפול ושהמברשת תוכל להיות מעליו. אל תייבשו את המברשת בפן זה הורס את שיערות המברשת.

וכמו כל שיער, תרצו לשמור את שיערו המברשת לאורך שנים לכן השתמשו ב- bobbi brown brush rich cream cleaning

לאחר הייבוש בכדי לתת לחות וגמישות לשערות המברשת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *