איפור כלה, איפור ערב, איפור קיץ

איפור 2017 קיץ

הקיץ בפתח ואנחנו רוצות להיות יפות וזוהרות ובעיקר מהממות בקיץ, אז מה מתאים לקיץ 2017? אילו צבעים הכי הולכים השנה ואיזה גוונים נמצא בחנויות?

המדריכים  בפוסט: מדריך איפור קיץ יום,מדריך איפור קיץ ערב

איפור יום:

הסבר על הסרטון:

  1. שלב ראשון שמים על העפעף העליון קונסילר ממש בהיר כי אנחנו רוצות לעבוד ולערבב כמה גוונים שישתלבו יחד.מיצבים את הקונסילר על כל העפעף, בעזרת משיכת מברשת, לאחר מכן נשתמש בפלטת צלליות שנקראת Sweet Peach, ראשית ניקח את גוון puree מניחים אותו מעל קו העפעף העליון, כך יוצרים עומק, מערבבים אותו היטב עד לקו האף ואפילו פורסים אותו כמעט עד לקו הגבה.

לאחר מכן לוקחים את הגוון  summer yum הוא גוון יותר חם מהקודם ומערבבים אותם יחד.

2.  בעזרת mac palette concealer light  נשתמדש בקונסילר הבהיר ביותר ואיתו נחדד את העפעף עד לכדי שיוצאים מעט מהקו בכדי שהעפעף יראה גדול יותר, מבהירים את כל העפעף ואפילו חוזרים כמה פעמים בכדי שיהיה בהיר מאד.

MAC PRO Conceal & Correct Palette Light

3.לאחר מכן נחזור לפלטת הצלליות Sweet Peach וניקח את הגוון peaches 'n cream  ונמרח אותו על הקונסילר שמעל העפעף, בקצה העפעף נמרח בזהירות מעט חום אבל נזהר ולא ימרח ויהרוס את הגוון האפרסקי, זאת נעשה רק בכדי ליצור טיפונת הצללה.

נוסיף את הגוון charmed I'm sure עם מברשת דקה אל מעל לקו העפעף, נערבב אותו מעט עם מברשת מעט יותר עבה.

4. בעזרת אייליינר עיפרון- NYX Epic Ink Liner  נתחום את קו הריסים ונצא ממנו למראה חתולי.

5. למראה ריסים עבות נשתמש בBackstage Lashes שהן ריסים עם מראה דומיננטי ומייצבים עם מעט מסקרה Maybeline Angelic Lashes בכדי לערבב בין הריסים שלנו למלאכותיות.

6. לעור הפנים לוקחים  Glam Glow Glow Starter Moisturiser למראה זוהר ובוהק.

7. לחיזוק המראה הזוהר וקיבוע המייקאפ נשים פרמייר  Stila Aqua Glow Primer

8. ושוב כדי שהמראה יהיה זוהר מתמיד נשתמש במייקאפ של לוראל  L'Oreal Pro Glow Foundation (208) ומקבעים אותו על הפנים והצווארבעזרת מברשת.

9. לוקחים קונסילר Maybelline Fit Me Concealer (20) ומכסים מתחת לעיניים, בקו ה-T של הגבות ובסנטר, מקבעים אותו גם כן בעזרת ספוגית ערבוב.

10. בכדי לשמר את המראה נקבע עם -Soap & Glory One Heck Of A Blot Powder , כך שגם עם העור שמנוני, עדיין המראה יעמוד ולא ימרח.

11. להשלמת המראה הזוהר נמרח ברונזר Too Faced Milk Chocolate Bronzer לתת גם קווי מתאר והצללות ובאותה נשימה גם בוהק.

 

12. לבסוף מעל לקו הלחיים נוסיף שימר ABH So Hollywood Illuminator למראה סופר זוהר.

13. בשביל לחדד את המראה נוסיף בעפעף התחתון צללית חומה רק בכדי ליצור עומק לעיניים ומהפלטה של Sweet Peach ניקח את הצללית הזהובה nectar ונמרח בקצה זווית העפעפיים לכיוון העף.

14. לשפתיים נתחום בעזרת עיפרון בצבע ניוד NYX Suede Lip Pencil (Los Angeles)

וגלוס גם כן בצבע ניוד של Too Faced Lip Injections Lipgloss (Spice Girl)

 

 

איפור ערב קיץ 2017

בקיץ הערבים בישראל הופכים להיות דביקים ולא תמיד האיפור נשאר כמו שיצאנו מהבית, למעשה, האיפור תמיד יורד ואנחנו נראות זוועה בסוף הערב, לצורך כך יש לנו סרטון שמראה איך האיפור יעמוד על מקומו עד סוף הערב!!!

איפור ערב:

הסבר על הסרטון:

  1. לשם כך נצטרך שלב ראשון להשתמש בפודרה Laura Mercier Translucent powder ובעזרת ספוגית איפור נכסה את כל חלקי הפנים

2. לאחר מכן ניקח פודרה נוספת של Mac cosmetics Studio fix powder NC42  ונפזר אותה בעזרת מברשת איפור בחלקי הפנים הבאים: עצמות לחיים, מצח בחלקו העליון וברכות, נוסיף אותה גם מתחת לצוואר ליצירת עומק ושאיפור הפנים ישתלב עם הגוף.

לוקחים מברשת אחרת ומכסים את את חלקי העפעפים והאף באותה הפודרה

3. כעת נשתמש בברונזר  Soleil Matte Bronzer- Chocolate ונקבע אותו כמו את הפודרה בחלקי הפנים הבאים: עצמות לחיים, מצח בחלקו העליון והרכות. גם בצוואר שוב כדי ליצור עומק והשתלבות, גם מתחת לסנטר הדבר יוצר טשטוש של הצוואר.

4. ניקח את פלטת BH Cosmetics Carlibyberl Palette  ובה נשתמש ראשית בצלליות 3rd Row  בשתי הראשונות. נערבב בניהן בעזרת מברשת ונמרח על עצמות הלחיים, מעט על המצח, סביב הפה ומעט על האף.

 

5. אם רוצים להבליט את עצמות הלחיים יותר במראה זוהר אפילו עוד יותר נשתמש ב KatVonD Shade & Light Palette – Middle Shade  shadowplay . עם שתי מברשות אחת מכחולית והשנייה עבה וצרה נתשתש את קו האף.

7. להסמקת הלחיים נשתמש בסומק Pixi Beauty Aspynovard Glowy Blush- Rome Rose

בקיץ 2017, הגוונים האפרסקיים תופסים תאוצה וכמו באיפור קיץ יומיומי גם בערב הגוונים הללו הולכים, לכן נשתמש בפלטת הצבעים Sweet Peach Palette .

הגוון הראשון בו נשתמש הוא summer yum מניחים את הצללית מעל קו העפעף ומתחילים לפזרה בעזרת מברשת על כל העפעף. לאחר מכן ניקח את הגוון Candied ונניח אותו מעל קו העפעף.

לאחר מכן ניקח את הגוון charrmed i'm sure ונניח בזוית של סוף העפעף בצורת V ומעל קו העפעף ונערבב אותה מעט עם הגוונים שמתחתיה.

לגוון הזוהר בעיניים ניקח את הגוונים Caramelized & Cobbler ונערבב בניהם, לקיבוע נשתמש בספריי קיבוע לאיפור ונתחיל במריחה מאמצע העפעף לכיוון תחילת העפעף. בגוון luscous נשתמש לאמצע העפעף בכדי לתת יותר בוהק.

בפינת העין לכיוון האף נשתמש בגוון nectar שוב נרסס על המברשת מהספריי בכדי שהצללית תהיה מקובעת ולא תימרח.

לעפעף התחתון נשתמש באותם גוונים שהשתמשנו קודם לכן בכדי להבליט את העין.

מתחת לקו הגבה נשתמש שוב בגוון nectar לתת מראה בוהק יותר.

8. בשביל ליצור קו קונטור סביב העין נשתמש בשני סוגי אייליינר- למען האמת יש סוגים רבים אבל הבחורה בסרטון עושה את הדבר הנכון,היא תוחמת את קו הריסים באיילינר אחד ובשני היא מציירת את המשולש שיצור לנו מראה חתולי, לכן נשתמש ראשית באייליינר- Inglot Gel Liner 77 ולאחר מכן לאזור שתמיד נמרח- NYC Liquid Eyeliner – Black , תראו שגם לה התפספס והיא ניקתה זאת מיד עם מברשת ולא נשאר סימן מעיק.

9. בעפעף התחתון נשתמש בעיפרון  Marc Jacobs Highliner Crayon – Blacquer בתוך קו העין, ונעלה לקו העליון גם כן.

10. לריסים נשתמש ב Blush Lashes -Sparkles נדביק אותם ובעזרת מסקרה  They're Real Mascara נייצב אותן יחד עם האמיתיות שלנו ניתן גם להישתמש לפני במסקרה, להדביר את הריסים ושוב למרוח בשנית, אך לכל אחת יש ריסים שונות, לכן בחרו את האופציה הטובה לכן.

11. להברקה מעל עצמות הלחיים ניקח Becca Skin Perfector Liquid Highlighter- Opal ובעזרת מברשת נמרח מעט ונערבב אותו גם בקו ה- T מעל הגבות, בנוסף גם מעל השפה העליונה למראה בוהק ומאין הרמה של השפה.

12. לקראת סיום ניקח את פלטת  Anastasia Sun Dipped Glow Kit נערבב בין גוון  summer & moonstone ונערבב מעט מתחת לשימר הקודם וכן גם על המצח, הסנטר ונקודת האף.

13. לשפתיים המרח מעט מהעיפרון Makeup Forever- Lip Crayon N13 ונוסיף את הגוונים של האודם מייק אפ פור אבר Makeup Forever New Liquid Lipsticks- 109 & 103

14. ולסיום לאחר שהכל עומד על מקומו נקבע הכל בספריי Urban Decay All Nighter Setting Spray כך שכל הערב נהיה זוהרות ובוהקות.

 

והנה סט מברשות שיעזרו לכן לקבע את המראה הזה:

אופציה נוספת:

הסבר על הסרטון:

  1. שלב ראשון- הגבות, נעזר בעיפרון Lottie London Eyebrow Pencil in Medium

ציירו קו בעזרת העיפרוןמעל לקו הגבה ומתחתיה והתחילו למלא אותה בקוקוים עדינים. לאחר מכן הברישו בעזרת הקצה השני של העיפרון את שערות הגבה.

לאחר מכן נמרח מסקרה לגבות של Benefit Gimme Brow in 4

המסקרה תייצב את השערות במקומן ויהיה להן מראה יותר של שיערות מאשר מריחת צבע.

2. שלב שני-פריימר, נשתמש ב- The Body Shop Instamatte

בימים החמים בהם אנו מרובה זיעה וביחוד בעלי העור השמנוני, נצטרך מוצר שיעזור לנו לשמור את האיפור לאורך כל היום מבלי להימרח אחרי 10 דקות שיצאנו מהמזגן לחום הקופח.

הג'ל הופך את העור ממצב בוהק למצב מט, שניתן למרוח עליו את שאר האיפור מבלי שהעור יבהק ממנו. לכן נמרח את הג'ל באזורים הבוהקים יותר בעור הפנים וכן באזורים בהם יש הצטברות שמנונית יותר במשך הים כמו בתפוחי הלחיים, האף, המצח והסנטר.

נקבע את החומר בעזרת Mac fix+

רססו מעט על הפנים ונתחיל בשלב המייק אפ.

3. שלב שלישי- המייק אפ, אנחנו רוצות שהמייק אפ ישאר לאורך זמן לכן נשתמש ב-Clinque Beyond Perfection Foundation and Concealer in Honey

המייק אפ של קליניק אמנם דחוס מאד, אבל אם נשתמש במעט חומר זה בהחלט יעשה את העבודה, ניצור עימו כיסוי מלא של הפנים כאשר נשתמש במברשת המייק אפ ליצור פסים ואותם נטשטש עם ספוגית איפור. הגוון הוא אמנם גוון בוהק, אבל הוא לא בוהק כמו העור הוא נותן מראה שזוף יותר.

4. שלב רביעי- הקונסילר, נשתמש ב-Maybelline Fit Me Concealer in 20

נכסה עימו את אזור השקיות השחורות מתחת לעיניים, על קשת האף, אזור ה-T שבין הגבות, הסנטר והשקע מתחת לאף. נשטשט את הקונסילר בעזרת ספוגית איפור, בתנועות סיבוביות ולא משיכות בכדי לא להרוס את כל האיפור.

5. שלב חמישי- הפודרה, נשתמש ב-Benefit Matte Powder

עד כה קיבלנו מראה בוהק, זה יפה, אבל אם אנחנו לא רוצות להיראות כמו מחזיר אור, נשים פודרה בגוון מט, כך שאולי האיפור בוהק, אבל לא יזהר מדי ונראה סתם מזיעות, לכן נפדר מעט את הפנים עם הפודרה בעזרת מברשת רכה עבה המיועדת לאבקה וכך גם נקבע את האיפור הנוזלי. ניקח מברשת רכה מעט יותר דקה ונפדר גם באזור מתחת לעיניים.

6. שלב ששי- הברונזר, נשתמש בברונזר Makeup Forever Pro Bronze Fusion in 25L

ניקח מברשת עבה לאבקה, ובעזרת הברונזר ניצור חמימות לפנים, תחילה נשים בקו עצמות הלחיים, נעלה אל אזור הרכות, נרד אל קו הצוואר וגם בקו הלסת, מה שנשאר על המברשת מעט על האף ונטשטש את הברונזר בעזרת תנועות סיבוביות על חלקי הפנים אותם כיסינו בברונזר.

7. שלב שביעי- הסומק, נשתמש בצבע קיצי של MUA Blush in Lolly

הצבע האפרסקי תופס בקיץ הזה את מקומו, נשתמש בגוון המקסים הזה לתפוחי הלחיים ונמשוך אותו לקו עצמות הלחיים.

8. שלב שמיני- הבהרת הפנים, השימר- נשתמש ב- Makeup Forever Pro Light Fusion in 2

נשתמש במבהיר לאזורים הבולטים בפנים, בעזרת מברשת נשים מעט על החוטם, בקוי המתאר של השקע מתחת לאף, מעל קו השפה העליונה, מעל עצמות הלחיים, מעל אזור הגבות

9. שלב תשיעי- הצלליות, נשתמש בגוון Makeup Geek Eyeshadow in Morocco

תחילה ניקח מעט מהחומר בעזרת מברשת רכה דקה, באזור קשת העין נתחיל לערבבה, כך שקיבלנו שכבה אחת, כעת ניצור עם אותו הגוון שכבה שנייה, נקח שוב מהחומר ונשים אותו רק באזור הקשת של העין, כעת זה נראה כאילו השתמשנו בגוונים שונים, אך למעשה זו אותה הצללית. את אזור קו הריסים נשאיר ריק. מגוון זה.

ניקח את הגוונים זהב וורוד שהם הראשון והאחרון בפלטה Ofra Radiant Eyes Eyeshadow Palette

נערבב את שני הגוונים בעזרת מברשת ונשים אותם באזור הריק מצבע שליד קו הריסים בעפעף העליון. בקצה העין נערבבו אל תוך הגוון הראשון להשתלבות.

10. שלב עשירי- הריסים, תוכלו לשים מסקרה וזהו, אך אם תרצו מראה דרמתי יותר ריסים מלאכותיות כמו Primark Lashes עושות את העבודה ונותנות מראה אחר לעין, יותר דרמתי יותר מעניין.

11. שלב אחד עשרה- השפתיים, נתחום את השפתיים תחילה עם עיפרון NYX Matte Lip Liner in Kitten Heels

כעת נמלא את השפתיים בעזרת העיפרון, כדי שגם אם האודם יירד, עדיין תהיה תחושה שאתן עם אודם, מה גם שהעיפרון מחזיק את האודם זמן ממושך יותר.

לאודם נשתמש בליפגלוס של Maybelline Liquid Lip in Orange Shot

כדי לקבע את הגלוס ולהוציא ממנו את המראה הנוצץ, תוכלו להשתמש ב-The Body Shop Instamatte, מרחו מעט ג'ל על האצבע ומרחו עימה על הגלוס, המראה יהפוך למט.

12. שלב שניים עשרה- קיבוע האיפור, נשתמש בספריי The Body Shop Makeup Setting Spray

כמה שפריצים והמראה עומד על מקומו.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *