איפור לפורים

איפור פנים לילדים איפה קונים

החג קרב, תחפושת כבר יש, אך איפור אין, אז אם יש זמן עדיין נזמין מחו"ל איפור איכותי כי אנחנו רוצים את הטוב ביותר עבור ילדינו אך מה נעשה אם אין זמן? על מי נסמוך?

רשתות הפארמים השונות ורשתות האיפור החלו לספק שלל פלטות ומוצרי איפור לפורים הרי שהן כבר הבינו את משמעות איפור פורים וכן יישמו אותו.

רשת סקארה- Sacara הוציעה פלטות איפור במחיר שווה לכל כיס 39.90 שקלים לפלטה, ישנן מגוון פלטות לכל סוג תחפושת וגוונים שונים על בסיס מינרלי.

עוד יש לסקארה גם פסריי לשיער בגוונים, אבני חן לקישוט פנים, שפתונים, ריסים, מברשות מיוחדות קופסאות נצנצים ועוד שלל תכשירי איפור לפורים.

חברת האיפור מונקו-Monaco שנחשבת לחברת איפור ישראלית איכותית למוצרי אפקטים וצבעים לציורי פנים וגוף גם כן יש ציוד איכותי המוכרת גם את מוצרי מרון- Mehron המתמחים באפקטים איפוריים כמו דם, לטקס לאיפור ומגוון מוצרים נלווים נוספים אחרים.

צבע אחד עולה 25 שקלים, אך ככל שמוסיפים גוונים מקבלים עימם מברשות בהתאם לפלטות כמו למשל פלטה של שישה צבעים ושתי מברשות בעלות של 135 שקלים, פלטה של 12 צבעים עם שתי מברשות בעלות של 250 שקלים. כמו כן גם צבעים שומניים של מרון במחירים שונים.

ארט דיפו מוכרת לפורים עפרונות איפור אשר עברו בדיקה ממכון התקנים כאשר ניתן לצייר עימם על הפנים והגוף בלי צורך במברשות או כל פריט נוסף אחר, הגוונים הם גוונים: צהב, כסף, כחול, ורוד, אדום, חום מבית Giotto האיטלקית ויחד עם זאת מקבלים חוברת עם דוגמאות והדרכה.

רשת ביוטיקר- BeautyCare גם הם הוציעו מגוון רחב של מוצרי איפור לפורים בניהם פלטות צבעים בעלות של 34.90 שקלים אשר מלווים במברשת. הצבעים על בסיס מים ולכן לפני השימוש רצוי ומומלץ להרטיב את המברשת וכן גם להתיז מים על הגוון הרצוי ליצירת אפקט צבע סמיך יותר לגוון.

לביוטיקר יש גם אביזרים נלווים כמו שבלונות לקעקועים, ריסים, נצנצים, קעקועי מים לשפתיים, קעקוע מים איילינר לעיניים ועוד מוצרים נוספים במחירים שווי כיס.

גם ברוריה- חנות תחפושות מהידועות בישראל אשר ממוקמת בדיזינגוף סנטר שבתל אביב גם כן הוציעה ליין איפור לפורים משלה וגוונים יחודיים על בסיס מים לפנים וגוונים לגוף. צבע מים לפנים יעלה 20 שקלים וצבע לגוף יעלה 29 שקלים. פלטת 4 צבעים תעלה 69 שקלים.

כמו כן לברוריה יש מגוון תחפושות וכן מגוון איפור נלווה עם ריסים, מברשות, שפתונים ועוד.

בועז שטיין גם כן הוציא פלטת צבעים בעלת 3 צבעים לפורים אשר מופקים משעוות דבורים, הצבע נמרח בקלות ובמהירות ולכן יוצר כיסוי גבוה יותר וכן גם עמיד במים. מחיר פלטת 3 צבעים 99 שקלים.


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *