איפור כלה, איפור עיניים, איפור ערב

איפור מעושן

יציאה מעניינת, אירוע או כל מאורע שדורש מכן להיות מאופרות במראה בולט במיוחד אבל לא כמו ליצן חצר? הפיתרון הוא ליצור אפקט מעושן בעיניים ושאר האיפור יותר רגוע, במראה יותר טבעי.

אופציה אחת:

הסבר על הסרטון:

  1. שלב ראשון– נכסה את העפעף העליון בעזרת קונסילר, נשתמש ב-air patrol -benefit cosmetics, כדי שנוכל לייצב עליו את הגוונים המעושנים.

ניקח מעט מהקונסילר בעזרת מברשת ונפזר על כל העפעף את החומר, הדבר מבטל את האדמומיות שיש לנו על העפעף. נחזור בשנית אם צריך ובמיוחד נתמקד על האזור של סוף העין בזוית ה-V שבסיומת כי שם נעבוד הכי הרבה.

2. שלב שני ניקח את ה-abh cream של Anastasia Beverly Hills שהוא גם כן קונסילר שיש לו  יותר מסיבי ויחד עם זאת הוא משתלב יפה עם המייק אפ. זהו הגוון הבהיר ביותר בסדרה.

נכסה את האזור מתחת לגבה וכן נעבור על הקונסילר הראשון להשתלבות. אם תצאו מאזור העפעף זה בכלל לא נורא כי אז כשתניחו את הצלליות וגם תצאו מהאזור של העפעף, עדיין האיפור יעמוד בצורה טובה וגם ככה את מה שנשאר מוחקים בעזרת המייק אפ.

3. שלב שלישי ניקח את הגוון הכתמתם של abh cream זהו הגוון השני מתחילת השורה אם נסתכל על הגוון הבהיר ביותר. ניקח מברשת רכה ונתחיל לכסות את האזור שמעל העפעף- קשת העין, בדיוק בסיומת של העפעף כלפי מעלה וכן נמשוך אותו עד סיומת העין.

אם אתן מרגישות שעליתן יותר מדי, חזרו לגוון הקודם ונקו מעט את האזור הלא רצוי עם הגוון הזה, בעזרת המברשת הקודמת.

4. שלב רביעי- השחור, Melt Cosmetics Dark Matter נתחיל למלא את קשת העין תחילה ורק אחר כך נרד לכיוון הריסים

בעזרת מברשת רכה, נתחיל לערבב את השחור יחד עם הגוונים הקודמים בעדינות ובתנועות סיבוביות, נעשה זאת תחילה בנקודה של סוף הקשת, ומשם נתקדם פנימה, נחזור על פעולה זו שוב בעזרת קווים שניצור לעצמינו, כל קו הוא שכבה אחת מתחת אשר משתלבת עם זו שמעליה. אם נמרח טיפה מעל לקו הקשת ניתן לחזור לגוון הכתמתם ולסדר בעזרתו את הצורה של הקשת.

5. שלב חמישי – האיילינר, לפני הקו האחרון שניצור בעזרת הצללית השחורה, ניקח אייליינר של inglot eyeliner

אותו נתחיל להתמיע בעזרת מברשת קונסילר, נתחיל מקו הריסים ונעלה כלפי מעלה, לא נעשה זאת הפוך כדי שהאייליינר והצללית השתלבו ולא יהיה בניהם הבדל.

נחזור שוב לצללית השחורה לסיומת אחרונה וכיסוי ההבדלים בניהם.

כעת ננקה את מה נפל על הלחיים עם מגבוני איפור ובעזרת המגבון נחדד את קו הסיומת של העין זה יותר מאין מראה חתולי נקי ויפה.

6. שלב ששי -עיפרון עיניים, ניקח את העיפרון Rimmel Scandal'Eyes Waterproof Kohl Liner Black 1

אותו נשים בתוך קו הריסים העליונות ובין הריסים עד לכיסוי מלא.

7. שלב שביעי -הריסים, נשים מעט מסקרה, האמת לא משנה איזו כי גם ככה לא יראו את הריסים עם כל השחור הזה, לכן חשוב להתמקד בריסים מלאכותיות לצורך אפקט דרמתי. בחרו לכן ריסים שיתאימו לכן לפי האפקט הרצוי.

8. שלב שמיני -הפנים,נתחיל עם ריסוס של פרימייר smashbox photo finish primer water

נרסס מעט את הפנים לקיבוע איפור העיניים ולהתחלת איפור הפנים.

ניקח את המייק אפ של giorgio armani beauty luminous silk foundation  אם יש לכן גוון עור כמו של הבחורה בסרטון השתמשו ב- 7.5

נפזר את המייק אפ בעזרת ספוגית איפור על הפנים.

לאחר מכן ניקח מכהה עור – mac next to nothing face colour – dark

איתו נכהה מעט את העור שהאיפור ישתלב עם העיניים הכהות, גם אותו נמרח בעזרת ספוגית איפור, נעשה זאת גם בצוואר ובאזורים שדורשים יותר חמימות לפנים, כמו הלחיים, בצידי האף, בצידי המצח וברכות.

9. שלב תשיעי– הקונסילר, נשתמש ב-nars concealer נתחיל לפזרו מצידי האף כלפי העפעף התחתון

בעזרת ספוגית איפור נקבע אותו על המייק אפ

ניקח קונסילר נוסף- aqua luminous perfecting foundation – becca – medium ונעלה איתו מעל הקודם, נתקדם בעזרת יצירת קווים עד לקצה המעושן של העין ונמתח קח לחידוד המראה.

נמתח גם קו על עצם האף ונקודה בקצה החוטם. גם מעל השפתיים ובשקערית שמעליהם, כך נבליט את כל האזורים הבולטים וניצור חמימות במשחק אור וצל. את כל זאת נתפח בעזרת ספוגית איפור ונשטיח את כל הטקסטורה.

כשתגיעו לקצה עין משכו מעט מהמייק אפ שמעל הגבה וערבבו תוך כדי תפיחות את הקונסילר בו שיתמע ושלא יראה קו לבן ברור, אלה יותר מראה רך של המייק אפ.

בשביל לייצב את הקונסילר נשתמש ב- rcma puder

בעזרת מברשת רכה יצבו את הפודרה על הקונסילר, זאת עשו עד קו הלחיים.

נחזור לפיניש אחרון לעיניים, ניקח שוב את הגוון הכתמתם של abh cream ובעזרת מברשת דקה נפזר אותו מעט מתחת לריסים שבעפעף התחתון. נקו את האזור בעזרת מברשת ערבוב. לאחר מכן ניקח את העיפרון לעיניים ואותו נמשוך בקו הריסים התחתון שבתוך העיניים. אחר כך ניקח את הצללית השחורה ואת המברשת הדקה שיש לכן ונפזר מעט מתחת לריסים התחתונות להשתלבות הגוון של העפעף העליון. שוב נקו את השאריות בעזרת הגוון הכתמתם רק במקומות שצריך.

10. שלב עשירי– הברונזר, hoola matte bronzer | benefit cosmetics

ניקח מברשת רכה גדולה ונתחיל לקבע את הברונזר בעזרתה בקו עצמות הלחיים, ברכות ומעט בצידי המצח.

בעזרת מברדת דקה ניצור קו קונטור בצידי החוטם ונעלה מעלה מעט, הדבר יוצר הצרה של האף והצללה רכה ונעימה לעין. בעזרת מברשת רכה מעט יותר מפוזרת נטשטש את הקו שלא יראה אגרסיבי מדי.

שוב נפזר מעט מספריי הפריימר לייצוב המייק אפ.

11. שלב אחד עשר לפני אחרון– הבהרת הפנים- השימר, נשתמש ב-laura geller baked gelato swirl illuminator

נפזר מעט מעל קו עצמות הלחיים, ברכות, על גשר האף ובחוטם, נמשיך למעל השפתים ומתחתיהם בקו הסנטר.

12. השלב האחרון– השפתיים, טוב בשבילם לא צריך שום דבר מיוחד כי המראה סופר דרמטי גם ככה, אז ניתן למרוח אודם בצבע ניוד, או אפילו עיפרון בצבע טבעי רק בשביל הכיסוי כמו lip pencil | mac cosmetics – oak

אם בחרתן להשתמש בעיפרון, מרחו אותו מעט על השפתיים ועם האצבע טשטשו את הקווים שניצרו מהעיפרון שיראה כמו אודם מט.

אופציה שנייה:

איפור ערב

הסבר על הסרטון:

1.שלב ראשון נעזר בפלטת morphe 35a palette

ניקח אחד משלישיית הצבעים האמצעית של שורה 2 בעזרת מברשת morphe m433 או ערבבו בין שלושתם בעזרת המברשת

התחילו לפזר את הצללית בסוף קשת של העפעף העליון, אל תרדו עד קצה תחילת העין אלה לקצה סוף העין כדי ליראה מראה מעושן, כמו כן גם לקו הריסים העליונות ליצירת V עם הצללית.

שימו לב שהכל מרוח היטב בלי שוב טקסטורה כדי לא למנוע גבששויות כלשהן בהמשך.

ניקח פודרה אבקתית במיוחד ומברשת ישרה ונתחום קו בזווית שאנו רוצים לייצר בה את עיני החתול שלנו, חשוב שהקו לא יפגע בעפעף התחתון כי שם גם כן נמרח צללית והפודרה סתם תפריע לגוון להתערבב יפה ותתן טון אחר לגמרי.

כעת ניקח את החום שבסוף השורה ה-3 בפלטה זהו הגוון הכהה ביותר בשורה, בעזרת מברשת דקה יותר ניצור הצללה בשליש האחרון של העין, כאשר נרד לקו הריסים ונעלה שוב להתמעת החומר. כעט ניקח עוד מהצללית ונתחיל למשוך מעט קו אל מחוץ לעין.

כדי שלא יפול חומר שיהרוס את המייקאפ, ניתן לפזר אבקת פודרה באזור השקיות השחורות.

ניקח את המברשת הקודמת כשהיא נקייה מבלי שום גוון ופשוט נערבב את הצבעים יחד ונטשטש את החדות בניהם למראה יותר רך על העין. כעט ניקח את הגוונים ההתחלתיים על אותה מברשת ונמשוך מעט מעל הקו שציירנו בתחתית העין, שהצלליות ישתלבו יחד

ניקח כעת את המברשת שהשתמשנו לחום הכהה ונטבול אותה בצבע השחור מט שבתחתית הפלטה, ניצור אפקט חתולי עימה כאשר נמשוך מעט מהחומר בשליש האחרון של העין לכיוון חוצה ומעט על הקו החום שיצרנו, לא ניכנס לפנים העין כדי לא לסגור אותה, אלה ניתן לה להיראות גדולה יותר בעזרת מריחת השחור רק בשליש האחרון שבקו הריסים.

כעת נחזור למברשת הקודמת שאין בה חומר ושוב נערבב את הגוונים יחד באזור שלא צבענו בשחור, כדי שישתלבו יחד.

ננקה את הפודרה בעזרת מברשת רכה גדולה ונתחיל בעפעף התחתון.

ניקח שוב את שלושת גווני המקור הראשונים ובשליש האחרון של סיומת העפעף התחתון נפזרם להשתלבות, את החומר שנשאר על המברשת נפזר מעט אל קידמת העין אך לא יותר מדי, כי אנחנו רוצות מראה חתולי.

אם נמרח מעט חומר או לא יצא חתולי מספיק, תמיד אפשר לבצע את הטריק עם המברשת הישרה ואבקת הפודרה.

2. שלב שני – האייליינר, morphe eyeliner

הייחודיות של האייליינר הזה שהוא קרמי ולכן הביצועים איתו מעולים, פרט נוסף שהוא שחור מאד ולא צריך עוד מוצר כדי שייתן לו נוכחות.

ניקח מעט ממנו ובעזרת מברשת דקיקה נמשוך אותו בתוך קו הריסים התחתונות ומתחתם מעט.

ניקח מברשת ישרה קטנה יותר ואיתה נערבב את השחור שמתחת לריסים להשתלבות עם הגוונים הקיימים וקצת מעל קו הריסים העליונות אם צריך מעט מהגוון השחור נוסיף אבל ממש מעט.

נוריד שוב את האבקה בעזרת מברשת.

3. שלב שלישי– הריסים, ניקח מסקרה של loreal mascara voluminous

נבריש את הריסים במסקרה תוך כדי תנועות זיגזגיות כלפי מעלה ליצור מראה מעוגל.

למראה דרמטי נצטרך גם ריסים מלאכותיות, ניקח את הריסים של VELOUR LASHES

נחתוך אותן מעט כדי שיהיו יותר דרמתיות בזוית העין מאשר פנימה, ניקח שוב מסקרה ונסדר את כל הריסים שישתלבו יחד, והמראה מושלם.

סט המברשות בהן השתמשה הבחורה בסרטון- morphe brush set

אופצייה שלישית:

איפור מעושן משולב זהב

הסבר על הסרטון:

  1. שלב ראשון– יש למרוח פריימר בכדי שהאיפור לא יירד וכן שהאיפור לא יפגע בעור הפנים, נשתמש ב- Photo Finish Foundation Primer Smashbox

נמרח אותו בחלקי הפנים וניתן לו להתייצב מעט על העור, נמתין כמה דקות עד להתייצבות.

בינתיים אפשר להשתמש במסקרה אבל לא חייבים אך על הבחורה שבסרטון יש וגם יש לה ריסים מהממות אז זו המסקרה שהיא משתמשת בה X-Rated Mascara – Smashbox כאמור,

2. שלב שני– המייק אפ, ניקח מייק אפ של Born This Way Foundation Porcelain Too Faced ומברשת איפור AYVA Brushes Collection

נשפוך מעט מייק אפ על המברשת ונתחיל לקבע אותו לפנים בעזרתה בתנועות סיבוביות, נעשה זאת גם לאורך הצוואר עד להתמזגות עם גוון עור הגוף, רק כאשר המייק אפ יושב בצורה אחידה על עור הפנים נפסיק להתמיעו.

3. שלב שלישי– הקונסילר, ניקח את הקונסילר של  Radiant Creamy Concealer Light

נכסה עימו את האזור מתחת לעיניים בצורת משולש, את קו ה-T שבין הגבות, את עצם קשת האף, את קווי המתאר של השקע מתחת לאף והסנטר. עם אותה מברשת בה השתמשנו במייק אפ, נקבע כעת את הקונסילר, גם כן בתנועות סיבוביות עד לכיסוי מלא שתהיה טקסורה אחידה בין המייק אפ לקונסילר. נכסה מעט את העפעף התחתון בקונסילר עם האצבע עד אשר יהיה גוון אחיד בלי גבשושיות.

4. שלב רביעי הגבות, נשתמש ב- Brow powder Duo Medium Sigma Beauty

בעזרת מברשת איילינר והגוון הכהה מבין השניים נתחיל לעבות את הגבה, אם יש לכן גוון יותר בהיר בשיערות הגבה ניתן לשלב בין שני הגוונים, כך המראה יהיה יותר רך וטבעי לגבה.

5. שלב חמישי– הצלליות, ניקח את  Paint Pot Soft Ochre Mac Cosmetics שהוא מאין קונסילר שמיועד כמשטח עבודה כשמניחים צלליות כדי שהגוון שלהם יהיה חזק יותר ונראה יותר.

בעזרת מברשת רכה ושעירה נתמיע את החומר על העפעף העליון, נמשיך גם לקשת העליונה של העין, וכן גם לעור שמתחת לגבה עד להשתלבות. נעשה זאת בתפיחות ולא במשיכות, אנחנו לא רוצות שהאיפור ימרח.

לאחר מכן נקח הצללה של  Eye Shadow Base Black Nyx Cosmetics

ניקח מברשת אייליינר ונתחום קו בזווית ה-V של העין, נעשה זאת כאשר התחת הקו תהיה מלמעלה כלפי מטה, ובצורה בה הקו יהווה לנו מתאר חתולי להמשך האיפור. לאחר מכן נתחיל למשוך מהחומר אל פנים העין להתחלת המילוי.נרד לעפעף התחתון ונתחום את קו הריסים התחתונות עד לאמצע העין.

ניקח מברשת נקייה מחומר ופשוט נטשטש את הקוקווים שנוצרו ממשיכת החומר, אל פנים העין, אותו דבר נעשה גם בתחתית העין, כך שלבסוף בתחתית תהיה לנו הצללה כמעט עד התחלת העין.

ניקח את הצללית HD Eyeshadows AOM Cosmetics – Nutmeg ומברשת רכה ונתחיל לפזרה בתפיחות בקשת העין.

 

לאחר מכן מתחילים לערבב אותה ליצירת אחידות בגוון, נרד גם לעפעף התחתון ונערבב מעט בין הסוף של ההצללה השחורה לגוון זה.

ניקח את גוון Cocoa של אותה החברה

עם אותה מברשת ניקח מעט מהחומר ונשלב אותה בקצה העין בין הצלליות הקודמות. נתחיל בנקודות ונערבב אותן להשתלבות עם יתר הצלליות.

כעט ניקח את הגוון Black Smoke

שוב אותה מברשת והפעם נעבור על האזור של ההצללה השחורה הראשונה, נוציא את ההצללה מעט אל עבר קו הגבה ונשתלב אל הצלליות הקודמות.

כעת ניקח את הגוון St Tropez

הגוון זהבי ויש בו הרבה נוצצים, כשמניחים אותו צריך לקחת בחשבון שהוא יפיל המון נוצצים, לכן את המברשת יש לנער מעט מהצבע לפני הנחת הגוון.

את הגוון נפזר באיזור של קדימת העין, אותו אזור שלא נגענו קודם לכן. בעזרת תפיחות עדינות נתמיע את הגוון בעפעף העליון.

ליצירת זהביות מירבית ניקח את Glitter Midnight Cowboy Urban Decay

נמשוך קוים עם החומר באזור הצללית הזהובה כך שהיא תבלוט יותר.

6. שלב ששי – האיילינר, ניקח אייליינר של Gel Eyeliner Wicked Sigma Beauty

אם הוא מעט יבש לביצוע ניתן לשלבו עם Fársali Rose Gold Elixir שהוא נותן לאיפור יותר לחות ונותן אפשרות לביצוע מירבי של החומר.

אם חומר האיילינר האיילינר טוב לכן גם בלי זה, ותרו על שתי הטיפות מהחומר.

את האיילינר נמשוך בעזרת מברשת איילינר, נתחיל מתחילת העין עד להשתלבות של ההצללה השחורה, הקו צריך להיות עבה ולא דק, לכן משכו קו והתחילו למלאו בחומר עד אשר יווצר לכן קו עבה שחור, אבל כמובן לא עבה בהגזמה.

7. שלב שביעי– הריסים, למראה סופר דרמטי יש להשתמש בריסים המלאכותיות של Eyelashes Carmen Huda Beauty

בתור חובבת של מוצרי Huda Beauty, אני יכולה לומר שהריסים שלה נשמרות והן נראות מדהים על העיניים, נוחות לשימוש, אין צורך לגזור אותן ומה שהכי כיף הן בכלל לא יקרות כמו אלו של חברות אחרות.

לאחר הדבקת הריסים, בכדי לסדר את הריסים שלנו עם המלאכותיות, נשתמש שוב במסקרה X-Rated Mascara – Smashbox

8. שלב שמיני- הצללת הפנים, נשתמש בפלטת הקונסילרים של Contour Palette Is A Girl's Best Friend Velvet59

אם החומר מעט יבש ניתן להשתמש ב- Fársali Rose Gold Elixir  לגמישות החומר, אך אם החומר מספיג גמיש בכדי שנוכל למרוח אותו אין צורך להשתמש בו.

ניקח את הגוון האמצעי בשורה השנייה של הפלטה עם מברשת דקה מעט, ניצור קוי מתאר בעצמות הלחיים, בעצמות הלסת, מתחת לשפה התחתונה, בקו המצח הקרוב לשערות הראש ונתחום את עצם האף.

כעת נטשטש את הקווים בעזרת מברשת עבה, כמו זו שהשתמשנו תחילה למייק אפ.בתנועות מעוגלות וסיבוביות נטשטש, הדבר ייצור לנו הצללה של הפנים וחמימות באזורים אלו.

כעט ניקחעם מברשת דקה  את הגוון הראשון בשורה הראשונה- הרי הוא הגוון הבהיר ביותר, אותו נמרח בתפיחות באזור השקיות השחורות בהשתלבות ללחיים התפוחיות ולקו תחילת האף, נמשיך לקווי השקע שמתחת לאף, אותם נבהיר עם הקונסילר, קו קשת עצם האף, הסנטר וקו ה-T באזור הגבות.

עם אותה מברשת מייק אפ, נטשטש את הקונסילר הבהיר ונשלבו במייק אפ.

9. שלב תשיעי– הפודרה, נשתמש ב- Translucent Powder Laura Mercier

נפדר את האזורים בהם הקונסילר הבהיר ממוקם וגם את האף, זאת נעשה בעזרת מברשת המיועדת לאבקות.

10. שלב עשירי– השפתיים, נשתמש בקונסילר לשפתיים של Lip Concealer Lose The Halo Sigma Beauty

הקונסילר הוא בסיס להנחת האודם וגם נותן נראות חזקה יותר לגוון האודם. יש לקחת את החומר מעט עם האצבע ולתפוח בעדינות על השפתים עד אשר הן מכוסות בשלמותן.

לאחר מכן ניקח עיפרון לשפתיים של Lip Contour Bombshell Huda Beauty

נתחום את השפתיים, למראה משורטט יותר של השפתיים.

ניקח ליפגלוס של Liquid Lipstick Stepping Out Smashbox

נמרח אותו לאורכן ורוחבן של השפתיים, כאשר את הקו התוחם של העיפרון לא נעבור.

ניתן לתקן את קו השפתיים ולחדדן בעזרת הקונסילר לשפתיים. ניקח מברשת לקונסילר ונעבור צמוד לשפתים במריחות עדינות ליישור הקו.

11. שלב אחד עשר– הלחיים, ניקח סומק של Blush Pet Name Sigma Beauty

בעזרת המברשת שהשתמשנו לפודרה, נפזר מעט את הסומק על הלחיים, גם כן בתפיחות עדינות.

12. שלב שניים עשר– השימר, ניקח את השימר Highlight Candlelight Warm Glow Too Faced

בעזרת מברשת בינונית לאבקה, ניקח מעט מהשימר וניתפח עימה מעל לעצמות הלחיים, הסנטר, אפשר גם מעט על החוטם.

ואתן מוכנות לערב נוצץ במיוחד.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *