איפור לפורים

איפור אינדיאנית

האיפור לאינדיאני מסמל לוחמה, הסוואה וחוזק לכן איפור אינדיאנית הוא גם סקסי וגם מביע עוצמה, מלבד שמלה חומה וכמה נוצות מה שמייחד את האינדיאנים הוא האיפור המאיים ואם זאת היפה שלהם.

הסבר על הסרטון

נסתיר את הגבות עם סלוטייפ וניקח את הפלטה של kryolan supracolor

ניקח את הגוון הקרמי מהפלטה, ונפזר את הגוון בעזרת מברשת עבה על אזור העפעפיים העליונות והתחתונות, כולל אזור הכריות מתחת לעפעפיים התחתונות והרכות.

לאחר מכן ניקח צללית בגוון חום אדמה של PARTY DISCOUNT Grimas Lidschatten

נפזר אותה מעל הגוון הקודם על העפעפיים והרכות כהשתלבות מעל הגוון הקודם. נסיר את הסלוטייפ מהגבות ויצרנו קו ישר אל מול השתלבות הגוונים.

בעזרת הגוון השחור בפלטה של kryolan supracolor ניצור מעויין ונקודה בין הגבות ומעל תחילת הגבות ניצור שני משולשים הפוכים, ננקד קו באמצע המצח ומתחת לעפעפים התחתונות באזור הכריות ומתחת לנקודות נצייר משולשים דקים הפוכים. נמשוך שני קוים קטנים לרוחב בין הקו המנוקד שיצרנו במצח.

בעזרת הגוון הלבן שבפלטה נמשוך קו מהשפה התחתונה ונרד אל הסנטר, נצבע את המשולשים ההפוכים באזור הגבות באותו הגוון הלבן גם כן.

על הצוואר ניצור מאין שרשרת בעזרת הגוון השחור שבפלטה, נמשוךבעזרת מברשת את הגוון בשלושה פסים לרוחב, ננקד נקודות קטנות ובצדדים 3 נקודות גדולות יותר מתחת לקו הנקודות. נוריד נקודות כלפי מטה שיתחברו לבסוף אל משולש הפוך ועוד שני משולשים קטנים מתחת.

ניקח עיפרון שחור וניצור איילינר מטושטש בעזרת טשטוש במברשת זאת נעשה גם בקו הריסים העליון וגם בקו הריסים התחתון.

נדין השתמשה בעיפרון של קיקו Everlasting Kajal בגוון שחור

לאחר מכן ניקח מסקרה שחורה וניתן מראה יותר דרמתי בעזרתה, נדין השתמשה במסקרה של benecos Mascara Natural Multi Effect Mascara

כובע נוצות אינדיאני, מראה מעט נפוח של השיער והופ אתן אינדיאניות סןפר סקסיות ועוצמתיות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *