איפור עיניים

איך לשים אייליינר

האיילינר הוא החלק הסקסי שבאיפור, המראה שהוא נותן הופך אותך ליותר חתולית, מבליט את העיניים מגדיל אותן נותן להן נוכחות אבל איך שמים אותו?

אופציה ראשונה:

הסבר על הסרטון:

  1. בשלב הראשון ניקח את האיילינר ונאחוז אותו כשהאצבע הקטנה שלנו- הזרת תתן לנו תמיכה כשנקפלה על הלחי למשענת, זאת לאחר שהנחנו את הצלליות.

נשתמש באיילינר- USA:L'oreal Linear Intense Felt Tip Liquid Eyeliner

נמשוך את הקו צמוד לקו הריסים מהאמצע עד לקראת סיומת הקו. כאשר עברנו על הקו שנראה ישר נלך אל תחילת העין, לא נתחיל אותו מנקודת תחילת העין אלה מתחילת קו הריסים, הפעם הקו יהיה דק יותר. בסיומת העין ניצור קו אלכסוני ונחברו עם הקו של הריסים, ניתן לו להתייבש מעט ולהתייצב.

2. שלב שני- הריסים, ניתן להשתמש במעגל ריסים ואז למשוך מסקרה או רק להשתמש במסקרה והעיניים כבר נראות שונות.

הבחורה בסרטון משתמשת במסקרה L'oreal Voluminous Million Lashes Excess mascara

אופציה שנייה:

הסבר על הסרטון:

  1. שלב ראשון- האיילינר, נשתמש באיילינר ג'ל M.A.C Blacktrack Fluidliner

ובמברשת MAC #211 Brush

נתחיל בנקודת תחילת העין נמשוך קו קטן ובסיומת העין נמשוך קו כלפי פנימה, עכשיו נמשוך משני הקווים הללו לאורך כל קו הריסים את האיילינר מספר פעמים עד שתתקבל התוצאה הרצויה. לאחר מכן נכנס אל תוך קו הדמעות העליון ונתחום אותו עם האיילנר גם כן. אתן יכולות לעצור כאן למראה יומיומי.

בשביל ליצור מראה חתולי נוסיף לאיילינר שיצרנו קו אלכסוני בסיומת העין ואז נחברו בעזרת קו נוסף, נוצר לנו מאין משולש ואותו נחבר ביחד אל קו הריסים למיזוג.

2. שלב שני- מעגל ריסים נשתמש ב-Shu Uemura Eyelash Curler

נעגל את הריסים ונמשוך מסקרה.

3. שלב שלישי- המסקרה, נשתמש ב- Benefit Roller Lash Mascara

אופציה שלישית:

הסבר על הסרטון:

  1. איילינר טבעי- נשתמש ב-Maybelline Eyestudio Gel Liner in Black

בעזרת מברשת אלכסונית נמרח את האיילינר בקו הדמעות העליון והתחתון.

2. איילינר בסיסי- נתחיל מאמצע קו הריסים ונמשוך את החומר אל סיומת הקו עם הצורה הטבעית של העין, כעת נלך אל נקודת תחילת העין ונמשוך את הקו עד לאמצע העין.

3. איילינר מלוכסן- נמשוך קו אלכסוני מסיומת קו הריסים התחתון כלפי מעלה ומהנקודה שעצרנו נוריד קו כלפי אמצע קו הריסים, ניצור מאין משולש ונמלאו, אם צריך לחדדו מעט נמשוך עוד טיפונת את הקו כלפי מעלה אל כיוון סיומת הגבה.

4. איילינר דרמטי- את אותו איילינר שיצרנו קודם לכן נמשוך יותר ונעבה יותר, נעשה זאת גם בעפעף התחתון, נעבה גם כן את הקו שמתחת לקו הריסים התחתון. ניקו מעט קונסילר וניתן לאיילינר חדות ומראה נקי בעזרת טשטוש קו הקונסילר הצמוד לאיילינר. ניקח מברשת ערבוב ונטשטש מעט את הקו התחתון, ניתן לו מראה מעושן מעט כדי שלא יראה יותר מדי חד.

5. איילינר חתולי- ליצירת המראה נתחיל מנקודת תחילת העין, נמשוך קו אלכסוני, נחברו עם הקו הקיים, נצא בקו מאותה נקודת תחילת הקו בתחילת העין ונחברו עם הקו של העפעף התחתון, ניצור מאין משולש ונמלאו.

6. איילינר מעושן- ניקח מברשת מעוגלת במקצת ונתחיל לערבב את האיילינר שיצרנו, ניצור מראה מטושטש לאיילינר, שלא יראה חד, נעשה זאת עד אשר האיילינר לא יראה נקי וחד אלה רק בסיומת בה לא ניגע, אם נרצה יותר דרמטי נוכל למשוך קו נוסף מתחת לקו האלכסוני הראשון למראה סופר עוצמתי, ננקה בעזרת קונסילר ועכשיו אי אפשר להתעלם מכן.

אופציה שלישית:

 

הסבר על הסרטון:

  1. שלב ראשון, הצלליות, נשתמש ב- Sigma Brilliant & Spellbinding Eye shadow Palette

ניקח את הגוון החום השני בשורה השנייה, ובעזרת מברשת ערבוב נקבעו על קשת העין, ניקח כעת את הגוון השני בשורה הראשונה, ורוד עדין, נניח אותו על העפעף העליון/

2. שלב שני- האיילינר, נשתמש ב-sigma eyeliner gel

בעזרת מברשת דקה מעוקלת נמרח את האיילינר, נצייר קו מנקודת תחילת העין נמשוך אותו מעל לקו הריסים ולא צמוד אליו, כאשר בתחילת העין הקו נושק לקו הריסים ולאורך הקו עולים מעל לקו הריסים, עד לסיומת העין, כעת נמשוך קו אלכסוני מסיומת העין כלפי מעלה אל הקו שציירנו ונמלא בחומר את העור החשוף שבתוך האיילינר.

ליצירת מראה יותר מעושן ניקח מברשת מעוגלת מעט ונטשטש את הקו, לאחר מכן ניקח צללית שחורה ונעבור עימה על הקו המטושטש לאפקט מעושן יותר.

איילינר בעזרת עיפרון:

נשתמש ב- beautydrugs pansil

נתחום בעזרתו את קו הדמעות העליון, לאחר מכן נתחיל מסיומת העין עד לתחילתה בצביעת הקו, כאשר הקו עבה ויוצא כלפי חוץ ניקח צללית שחורה ונעבור על הקו, אפשר לתת לקו מראה מחודד יותר בסיומת בעזרת קונסילר, אפשר לשים במראה זה ריסים למראה סופר דרמתי.

אפשר גם לשחק עם סיומת האיילינר, כמו להניח איילינר ג'ל ואז לטשטש את הסיומת ולעלות עם הטשטוש אל קשת העין.

כשהבנו את השיטות להנחת האיילינר יש מספר אפשרויות לעבוד איתו אפילו לערבב בין צבעים כמו בסרטון הבא:

https://youtu.be/aqlZsG3i0NY

ואם אתן ממש לא מצליחות לשם איילינר בעצמכן אז אולי שיטת הכפית תעניין אתכן

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *